Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van,2 peteérés...

Most akkor mi van,2 peteérés egy hònapban? Ràadàsul a ciklus elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legutòbb màjus 13.-àn pénteken jôtt meg, aztàn mùlt héten csûtôrtôk hajnalban a pàrom elment és most szombaton jôn csak haza, amùgy tervezzûk a babàt, de ez a hònap most ilyen. Amùgy csak a mùlt hònapban dôntôttûk el, hogy belevàgunk... Na szòval ugye mùlt csûtôrtôkôn elment, elôtte este egyûtt voltunk, màsnapra peteéréses fàjdalmam volt, majd szombaton nyùlòs nyàkom volt, de ha megszàmolom, akkor az igencsak a ciklusom 8dik napja volt, fura mindenesetre.

Aztàn ma ismét ezt a fàjdalmat érzem csak a balo oldali petefészeknél gondolom holnap vagy azutàn ismét jôn a nyùlòs dolog... De mivel csak szombaton jôn haza, az lehet hogy màr késô lesz..

Szerintetek ilyen hònapokban jôhet ôssze az ikerterhesség? Csalàdban legutòbb az ûkmamàmnak voltak ikrei anyai àgon, de ott akkor kettô is. :)

Tôk jò lenne :)

Mit gondoltok?


2011. máj. 24. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem tankönyvek vagyunk! Az szép és jó,hogy leírják peteéréskor van a nyák. Na én erre pont rácáfolok. Nekem már jóval középidő előtt nyákom volt, hogy kevesebb, hol több, de volt. Sőt fájdalmat sem középidőben kezdtem érezni, hamarabb. Ettől függetlenül 14. napon fogant a babánk! Nem mondom,hogy nem lehet két peteérés, de egy,hogy ritka, kettő pusztán ezekre a tünetekre nem lehet hivatkozni!
2011. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod hogy pont a 14.-ik napon fogant a babàtok? Elmeséled?

Tudom, hogy nem vagyunk tankônyvek, de az elmùlt 3 évben, miòta figyelem magam, sosem fordult ez a dolog elô, hogy 2szer mutasson ilyesfajta tûneteket a testem, ezért gondolom, hogy talàn ez a ritka hònapok egyike... Hivatkozni bàrmire lehet :)

2011. máj. 24. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Onnan tudom,hogy tudom mikor volt peteérésem és előtte két nappal tudtunk együtt lenni, utána egy darabig nem. Így sok ész nem kellett hozzá!:)

Te ismered magad. Csak nekem az a véleményem,hogy már annyian be akarják magunknak mesélni,hogy x-szer van peteérés, meg már mindenki ráfogja mindegyik orgazmusára,hogy peterésé lett tőle, pedig azért ez ritka. Előfordul persze, de ritkábban!

A rátermékenyülés, amit te írtál, tehát,hogy később fogan az egyik baba, még ritkább.

2011. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet mindenre hivatkozni! Olvastunk már itt olyanokat is,hogy fáj a lábujja lehet-e terhes!:)))
2011. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
neked a kedvencem az volt, amikor valaki azt írta, hogy egymás után 2x csuklik, ez tünet? :)) *bocsánat kérdező, hogy nem tudtam érdemben Hozzászólni a kérdésedhez
2011. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amùgy kôszi, hogy a sok idiòta kérdés utàn még az enyémre is vàlaszolsz :) Az aki màr tùl van egy-két terhességen, biztos tôbbet tud, mint aki még nem anyuka, ezért ne haragudjatok azokra, akiknek még nincs ilyen tapasztalatuk! ùgy tanulunk, ha kérdezûnk, ìgy van ez mindennel...
2011. máj. 24. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja persze! Nem is ezzel van a gond,hanem azzal,hogy amikor leírják neki,hogy ne nagyon reménykedjen ilyen "tünettel", akkor megsértődik!
2011. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyanról is hallottam, hogy van amikor csak próbálkozik a petefészek az ovulációval. Szóval lehet, hogy az első csak próba volt és másodszor volt/lesz ténylegesen tüszőrepedésed. Ovu teszt/mikroszkóp segíthet. Nekem például a mikroszkóp egyértelműen jelzi, hogy mikor van ovulációm. Sok sikert!
2011. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan, hogy az ikerterhesség úgy jön létre, hogy egy ciklus alatt kétszer is érik pete???

Középiskolában már megtanítják ezt az emberrel, már ne haragudj... :))


Ikerterhesség bármikor kialakulhat.

Ha egyszerre, egy időben érik meg két pete, akkor kétpetéjű ikerterhességre van esély, ha az egy megérett pete válik ketté, akkor egypetéjűek lesznek az ikrek.

2011. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen, én is ezt akartam kérdezni!:) Mert az ikrek tényleg nem úgy lesznek. Azért is írtam a rátermékenyülést, mert olyan már volt, de kb. 2-őt tartanak szerintem nyilván a világon!:)
2011. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!