Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptemberóta probálkozunk...

Szeptemberóta probálkozunk kistesón, de sajna nem jön össze! Van gyógynövény teát ami segithet egy kicsit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mensi első napjáól cickafark tea peteérésig, onnantól kezdve pedig palástfű tea!
2011. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cickafark tea segíti a peteérést, a palástfű pedig a beágyazódást. De ha pl. hormonproblémád van, ez nem fogja megoldani! A helyedben várnék még picit, és ha továbbra sem jön a baba, orvoshoz fordulnék. A kivizsgálások rengeteg időt vesznek igénybe, ha ezt tudom, én is hamarabb léptem volna. Sok sikert
2011. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy teát kérdeztél, de hátha nem pontozol le ha leírom nekem mi segített. Ca+Cink+Magnézium tabletta, c vitamin (nagy dózisú) és egy hét a Bükkben, ahol a mindennapi több km túrának köszönhetően felfrissült a vérem.
2011. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem kezdd el a cickafark,aztán palástfű teát,lehet ez is elég. Az ovudat viszont figyeld,hogy tudd mikor van. Csak azért,mert pontos ciklusnál sem mindig úgy van,ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Nekem a 18-19. napon volt,29-30 napos ciklusoknál.(rendszeresen)

A palástfüvet én is ittam,emellett egész ciklus alatt barátcserjét szedtem. (azt viszont már nem lehet,ha terhes vagy,a palástfüvet igen!) Nekem így már abban a hónapban összejött:)

Ha nem segít 1-2 hónap alatt,menj dokihoz!

2011. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,elfelejtetem, (utolsó vok),hogy a párommal mindketten E-vitamint is szedtünk már elötte 1-2 hónappal.(néha kis szünettel)
2011. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:) Holnap beszerzem a teákat! Dokihoz is járok , még csak most küldött el hormon vizsgálatra meg majd uh-ra megyek 31.-én! Remélem hamarossan bővülünk.Mégegyszer köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!