Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Zafir Barátcserje kapszula...

A Zafir Barátcserje kapszula mellé érdemes még valami gyógynövény kiegészítőnek ciklus rendezésre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ciklus 2. felében ihatsz palástfű teát esetleg, de egyébként sztem nem szükséges. Érdemes multivitamint szedni, de semmi extra. Inkább légy türelmes, nekem 3 hónap alatt hatott csak. Sok sikert!
2010. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én egy hónapja szedem a barátcserjét,mellé Elevitet szedek,hátha végre összejön a babó:)Mást nem szedek.Neked van valami tüneted tőle?Mióta szeded?
2010. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia Elég sokat fáj a hasam mióta eszem mást nem vettem észre Neked van valami tüneted?
2010. ápr. 23. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az Agnucaston-t szedem, ez egy olyan tabletta ami gyógyszertárban kapható, a barátcserje kivonatát tartalmazza, elvileg jobb és hatásosabb mint a zafir kapszula, mivel az a porosított növény, a gyógyszerészetileg előállított tabletta pedig a kivonatot tartalmazza. 3.2-4.8 mg per tabletta. Emellé még iszom cickafark teát a ciklus első felében. Ez így nagyon szépen beállítja 28 naposra. A palástfüvet én nem iszom a ciklus második felében (bár lehet, hogy kellene...) mert nagyon rossz íze van, és hasfogó is. :(

Vitaminként pedig Femibion 800-at szedek. Mást nem.

2010. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a palástfű hasfogó, hanem a progeszteron, aminek a megfelelő szintjéhez segít hozzá a palástfű
2010. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!