Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az imént csináltam egy Qpido...

Az imént csináltam egy Qpido tesztet. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Még lenne 6 napom a mensiig, de azért próbaszerencse alapon megcsináltam és látni lehetett (ugyan maszatos volt) halványan a második csíkot. Gondoltam hagyom pihenni, most ránéztem és teljesen negatív. Hogy lehet ez??
2009. márc. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mensi elött majdnem 1 héttel csináltam tasztett nekem is maszatolva látszott ugyhogy létezik csinálj nem várt elött 1 nappal is egy tesztett .
2009. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!6 nappal a mensi elött még ne várd a pozit,még most ágyazódik be,ilyenkor még nem termel annyi hcg-t hogy vizelettel kimutatható legyen.

Türelem rózsát terem!:-))

2009. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze-persze, várok én, csak nem értem, hová tűnt el nyomtalanul a második csíkocska... :)
2009. márc. 14. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A qupido a legérzékenyebb teszt, már 10es hcg szintet is kimutat, még a több 20/0/50eset, szóval valószínű:-)
2009. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok, kimaradt, h 10perc után minden teszt értékelhetetlen, más is járt így, hogy eltűnt.
2009. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtti napon csináltam egy tesztet(a nevére annak nem emlészem) és teljesen sárga lett.Másnap kellett volna megjönnie és akkor a Royal HCG + lett,még most is jól látható a 2 csík,15 hónapja.
2009. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!