Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja van a hőm 36.7-en,...

4 napja van a hőm 36.7-en, előtte pedig peteéréskor 35.9 volt, mikor reménykedhetek, hogy van babóca, úgy értem hány napig kell ilyen magasan lennie a hőnek? Még nem nagyon értek ehhez a hőmérőzéshez, jobban mondva a kiértékeléshez.

Figyelt kérdés
Az ovut értem akkor van mikor lemegy a hő és az a jó ha utána hirtelen nagyon felmegy, de utána nem igen tudom hogy mi a jó és minek kell történnie.Azt tudom, hogy az a jó ha fenn marad.Segítenétek ebben eligazodni?
2009. márc. 14. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Linkeld be agörbéd

de akkor lehet babára gondolni ha a nemvárt napján és utána sem esik le a hő addig minden lehet...

2009. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tudod. Fenn kell hogy maradjon a mensiig. Ha leesik akkor megjön, ha továbbra is fenn marad és nem jön meg a mensid akkor terhes vagy.
2009. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2009. márc. 14. 11:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy behúzta a két csíkot.Elmagyaráznátok mit jelentenek, mert én elvesztettem a fonalat.Szerintem nem jó helyre rakta?Amikor nem mértem pár napig influenzás voltam és nagyon lázas.Nem látta,m értelmét a mérésnek.Mikor meggyógyultam mértem tovább.
2009. márc. 14. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:

a vízszintes vonl az alaphőd

a függőleges az ovulációd

azért rakta a 13. napra mert álltalában 13-14.napon szokott lenni, de mivel nem mérted a höd ezt nem lehet 100%ra biztosra mondani!

De az is lehet hogy csak most ovuláltál, hiszen szépen lement a hőd és most meg fent maradt!

Ha menzeszig ilyen szépen fent marad akkor nagy esély van a babára!

2009. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 10.-én ovuláltál, együtt is voltatok, úgyhogy minden esély megvan a sikerhez. Most a nemvárt mensi napjáig fenn kell maradnia a hődnek(1-2 tizedet ingadozhat), és majd akkor kiderül minden.
2009. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor mikor csináljak tesztet?Amúgy köszi a válaszokat!
2009. márc. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!