Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebböl még lehet baba? Ma...

Ebböl még lehet baba? Ma vagyok a ciklusom 31.-ik napján (általába 28,29naposak a ciklusaim),2napja barnázok,de minimális és már barnázáskor is menzis görcseim szoktak lenni most semmi.

Figyelt kérdés
A melleim fájnak,de az menzikor is szokott.Picit megvagyok fázva,de az nálam sosem befolyásolta menzeszemet.
2009. márc. 13. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igenis meg nem is. Tesztet nem csináltál? Sajnos tapasztalatból tudom, hogy az ember képes a tüneteket produkálni, főleg, ha nagyon szeretne terhes lenni. De hátha! Drukkolok!
2009. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Holnap veszek tesztet és ha vasárnapig semmi akkor tesztelek.
2009. márc. 14. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkpézelhető,hogy babát vársz, de a barna folyásra érdemes figyelmet fordítani. Én is így voltam, amikor terhes lettem. Amikor meg kellett volna jönnie, 3 napig csak minimális barna folyásom volt, majd az is elmúlt. Lehet a beágyazódás jele is, ami természetes, viszont bajt is jelenthet. Nem szabad csak legyinteni rá. Ha teszteltél, és pozitív lett, minél hamarabb keresd fel az orvosod! Sajnos tapasztalatból beszélek!!!

Sok sikert!

2009. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!