Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első babája könnyen...

Akinek az első babája könnyen (első próbálkozásra) összejött, annak a 2. is ilyen könnyen fog sikerülni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni.Az első babám elsőre összejött,17 évvel ezelőtt(én 19 éves voltam).A 2.babám szintén elsőre sikerült,most 10 hós(én 36 vagyok)Szeretnék még egy 3.babát is,remélem ő is ennyire jönni akar majd...
2009. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy ha az első egyből sikerült akkor majd a második is fog...hát nem:)

Ketteskére 9 hónapja vártunk, mire sikerült, és előtte volt egy vetélésem is sajna.:(

És 27 éves vagyok.

2009. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagy szerencsénk volt az első egyből. Azt gondoltuk a másodikra várni kell úgyis, hamarabb kezdtük el a tesóprojektet ezért, ezt belekalkulálva de egyből jött is a kislányom. Sajnos ez nem olyan gyakori, De én csak a saját környezetemről tudok beszámolni. Az unokatesóméknál első azonnal, de a második baba már lassan 1 éve várat magára. Kiszámíthatatlan.
2009. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez alkati kérdés, ki mennyire termékeny, ill. lelkiállapot függő, a körülmények is számítanak..

Húgomnak mindkettő elsőre összejött, de a baránőméknél az első után 7 évre sikerült a kistesó.

Közben idegeskedett a férje munkája miatt, a családjával is gondok voltak.. lehet h befolyásoló tényező volt mindez.

2009. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mind a két manó a próbálkozás első hónapjában sikerült. Kívánom mindenkinek ezt.
2009. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a saját példámmal tudok szolgálni :)Az első két gyermekem esetében nem volt peteérésem , ezért gyógyszert kellett szednem(clostybegyt). Hőmérőzni stb. azonban első próbálkozásra sikerült teherbe esnem mindkét esetben. Aztán 8 év elteltével szerettünk volna egy babát,gondoltam elhagyom a fogamzásgátlót ugyis kell fél év mire megint elkezdhetem a clostyt, (hisz ugysincs peteérése) és jött a nagy meglepi, rögtön az első gyógyszermentes hónapban volt peteérésem és teherbe estem ! :)

Szerintem nagyon egyéni, hogy kinek hogy , mikor jön össze, igazából nem lehet általánositani!

2009. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szinte egyből összejött,nem is igazán terveztük.A második csak orvosi segítséggel(őt terveztük) inszemmel sikerült!A két gyerkőc között,megváltozott a hormonszintem alacsony progreszteron magas prolaktin+elzáródott petevezetékek!Amit műtéttel szabaddá tettek. A kicsi most 9,5 hós,és szeretnék még egyet,remélem természetes úton összejön.
2009. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!