Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba, vagy csak...

Lehet még baba, vagy csak aszülés miatt rendszertelen?

Figyelt kérdés
Febr. 2-án jött meg először szülés óta.És most azóta nem jött meg,pedig 1hete megkellett volna.De közben férjemmel meg kistesón igyekszünk.Tegnap csináltam 1 tesztet de - lett.A dokim azt mondta,ha 23-ig nem jön meg akkor hívjam fel, és 25-én megvizsgál UH-n. Lehet hogy terhes vagyok csak a tesz még nem mutatta ki? Volt olyan akinek csak később mutatta ki a teszt?
2009. márc. 12. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Eggyik ismerősöm is így járt nem mutatott semmit a tesz, végül babás volt. Szerintem ha nem jön meg tényleg menj egy nőgyógyászhoz mert igen, bizony lehet babó lesz :))
2009. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!