Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja a mell feszülést?

Mi okozhatja a mell feszülést?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggel már fel tettem a kérdést de választ nem kaptam.A ciklusom 6. napján vagyok normális mensim volt a mellfeszülés viszont már két hete tart és nem enyhül.
2009. márc. 12. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem egy kis gyulladás vagy megfázás és attól fájhat ennyi idő után is lehet hogy mikor kicsit melegebb volt az idő kint voltál egy kivágott felsőben meg vékony pulcsiban avgy anélkül és megfázott a mellkasod és ráment a cicidre....de egy doki látogatás nem ártene nehogy maradjon szövödmény mert nem normális hogy ennyire fáj a melled.

2009. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi csajok már arra is gondoltam hogy csinálok egy terhességi tesztet de aztán meg gondoltam ,normális piros vérzésem volt és elég sok ... valami lappang bennem ,sajnos hogy nem baba:(
2009. márc. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!