Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen doki Dr Shápi Tamás,...

Milyen doki Dr Shápi Tamás, aki a debreceni meddőségi klinikán rendel. Mik a tapasztalaitok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ő a Debreceni Kaáli intézetben rendel, vagy hol? Azért örülök a kérdésednek, mert én is nagyon gondolkodom, hogy meddőségre szakosodott orvost kellene felkeresnem, a Kaáli intézetet néztem, de ott egy konzultációra is legalább 2 hónapot kell várni, és az ára is borsos. Ezért keresem a lehetőségeket, úgyhogy ha van tapasztalatod és megosztanád velem vagy tudnál tanácsot adni, hogy Debrecen környékén kihez érdemes fordulni azt nagyon megköszönném.
2009. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok a klinikára,és csak jókat tudok mondani róla.Ő egy fiatal,de nagyon tapasztalt orvos,mindemellett nagyon kedves,rendes ember.

Ami rossz a jóban,hogy mivel nagyon jó doki,így annyi betege van mint égen a csillag,ezért mindíg sokat kell rá várni.

2009. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kérdezönek:szerintem keresd fel Dr Shápit, és ő megmondja hogy tud e rajtad segíteni vagy fordul kaáli intézethez.Ténleg nagyon rendes Doki,érdemes probát tenni.Telsz.:06/209294198 ,kérj időpontott.sok sikert!
2009. márc. 12. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a segítségedet
2009. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr.Sápy Tamás a klinikán a meddőségi központot vezeti. Nagyon kedves és igazi profi. Ha úgy gondolja, hogy más ő sem tud segíteni, akkor a Kaálit fogja javasolni.

Magánrendelése is van, ott nem kell rá olyan sokat várni, de azt is megéri...

Telefonszáma: 20/9294-198


Valaki, akin már nagyot segített...

2009. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!