Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek/eshettem?...

Teherbe eshetek/eshettem? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz két hete,hogy a párommal szexeltünk(egymás után 2szer) de nem védekeztünk,megszakításosan oldotuk meg a dolgot.Tegnap kellett volna megjönnie de csak 1-2 csepp volt,azóta semmi.

Nem bánánk ha teherbe esnék:-)

Mit gondoltok? Nem kérek ostoba válaszokat,kíméljetek tőle.

21/N


2011. máj. 12. 10:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Hát már én is nagyon kíváncsi vagyok,de úgy gondoltam hétfőig várok.De nem biztos,hogy kibírom addig teszt nélkül :-)
2011. máj. 12. 19:50
 22/34 Andrea1987 ***** válasza:
36%
Csináltál tesztet?Pozitiv lett?Én drukkolok nektek!
2011. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%

szia

naaaa? csináltál tesztet? én is nagyon kíváncsi vagyok.

nekem ma lett egy haloványka + de azért még nem tulajdonítok neki semmit. majd még várok.

de irj már hogy mi van!!! :D:D:D

2011. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ja én voltam aki ugyan ugy járt mint te :)

jajj ne várj hétfőig!!!neked már tuti mutat valamit!!ja és péntek 13 van szerintem akkor elmondhatnánk hogy szerencsés ez a nap :)

2011. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

szerintem teszt helyett tegyél fel kérdést a gyak. kérdéseken. pl. "teherbe eshettem"? vagy vmi hasonló címen.


a teszt drága, a kérdezés neten ingyen van, ez a legbiztosabb módja annak, hogy megtudd, hogy ha szexelsz és védekezel, akkor a szerencse gyereket ad-e neked.


esetleg egy kérdést a szerencse fogalomról is tegyél fel, pl. ki mit ért szerencsén.

2011. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

ismét egy nagyon okos válaszoló. gratulálok ön 100% ban jó választ adott :S

ezáltal megnyerte a heti legjobb válaszoloknak járó dijat, amely azt jelenti hogy a jövö héten nem kell válaszolnia ilyen kérdésekre.köszönjük :)

2011. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

T. díjkiosztó bizottság: a diplomámra kérem helyesen írni majd, az értesítésük ugyanis tele van (újra) heleysírási hibával.

köszönöm.


(elhúztam, a hülyeségetektől agyvérzést lehet kapni)

2011. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"heleyes irási hibával"??

rendben, természetesen hibajavító programmal fogjuk átnézni a helyesírási hibákat!! bár nem tudom mely szavak nem nyerték el tetszését :)

2011. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Aki azt írta,hogy drága a teszt az menjen a francba,nem kell ám lenézni az embert,a teszt nem olyan drága,hogy ner tudnánk meg vennni de igen barom...te ostoba szerencsétlen majom!


Hát nekem/nekünk nem jött össze ma reggelre megbetegedtem.:-(

De nektek drukkolok majd írjatok van-e baba :-)

2011. máj. 13. 11:27
 30/34 anonim ***** válasza:
szia csináltam egy 20 as tesztet azon is de halványacskán van két csík, azért még mindig nem akarom beleélni magam mert semmi tünet még cici fájdalom se, majd hétfőn vagy kedden még csinálok egyet.
2011. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!