Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek/eshettem?...

Teherbe eshetek/eshettem? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz két hete,hogy a párommal szexeltünk(egymás után 2szer) de nem védekeztünk,megszakításosan oldotuk meg a dolgot.Tegnap kellett volna megjönnie de csak 1-2 csepp volt,azóta semmi.

Nem bánánk ha teherbe esnék:-)

Mit gondoltok? Nem kérek ostoba válaszokat,kíméljetek tőle.

21/N


2011. máj. 12. 10:20
1 2 3 4
 1/34 Andrea1987 ***** válasza:
Lehetséges hogy sikerült,de ha nem jön meg egy pár nap múlva csinálj egy tesztet.
2011. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%

Azt, hogy ez egy teljesen felesleges kérdés, tele nyelvtani hibával!


Nem jött meg?

Gyógyszertár, teszt, válasz.

2011. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem nyelvtanórán vagyunk. (Rühellem én is a helyesírási hibákat, de ettől függetlenül jó lenne, hogyha valaki nem tud a kérdésre válaszolni, akkor inkább egyáltalán nem válaszolna.)


Vegyél tesztet, és ha pozitív, akkor később nőgyógyász, hogy megerősítse. (Általában 5-6. hétnél előbb nem látszik semmi.)

2011. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
41%

hát nincsen kedvem ma téged kímélni:


"Nem bánánk ha teherbe esnék:-)"


Ez elég gyenge. Érvnek, babavállalásnak--- pont annyira gyenge, mint a megszakításos módszer védekezésnek.

2011. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
36%

Ne foglalkozz a bántó szavakkal.Esélyed megvan arra , hogy esetleg teherbe estél.Vegyél tesztet.Esetleg érzel valami tünetet?

Ha pedig tényleg szeretnétek babát legközelebb egyáltalán ne védekezzetek:)

2011. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
36%

szia

ha csinálsz tesztet megírod mi lett? mert hogy én is erre várok mi nálunk dettó ue a helyzet, nekem vasárnap vagy hétfőn kellene megjönni vagy nem:) és már nagyon türelmetlen vagyok. meg kíváncsi hogy neked sikerült e igy mert akkor nekem is remény hogy lehet nekem is sikerült. a többire meg ne figyelj, én is irtam már ki kérdést, és le lehet egy idő után szürni hogy ki a normális és ki az aki csak unalmas perceiben nincs más dolga és cseszteti az embert, mi meg csak bátortalanul kérdezünk...és még ez is baj. de remélem annak aki a kritikákat irja semmi más problémája nincs az életben csak ennyi hogy kijavítsa a másikat, irigylem érte :S

2011. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan elkeserítőek vagytok:(

Van elég problémám az életben, bár így 33 hetes terhesen elég időm is sajnos itthon.

Van remény, hogy neked is sikerült?

Mert megszakítással védekeztél? Vagy mire gondolsz? A párod elélvez benned és akkor hidd el még több reményed lesz! Attól mert a kérdés kiírója teherbe eshetett te még nem biztos, hogy az leszel. Én sem kérdeztem meg a szomszéd lányt, hogy neki sikerült -e, amikor én teherbe estem...elvégre nem lombik programotokról beszélgettek, hanem megszakításos védekezésről...

Egy ilyen kérdés kiírása pedig mit segít a kérdezőn? Én a netes kismama fogom megjósolni a terhességet???

Borzasztó, hogy Anyukának készültök...előbb még kicsit érettebbé kellene válni!!!

2011. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

"mi meg csak bátortalanul kérdezünk..."


és mégis milyen választ vártok?

egy-két napos késéssel teszt választ ad a bátortalan kérdésedre (bár nem 100%-os-at), de itt senki (és ez 100%-os).


nem ez az egyetlen hülye kérdés, de a hozzáállása a csajnak ritka hülye: védekezik is meg nem is, akar is gyermeket meg nem is, érdekli is, hogy akkor ő most vajon terhes-e, meg nem is...


bátor és határozott a lepontozásban, hülye minden egyébben.

2011. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Szerintem csinálhatsz egy tesztet, nagy valószínűséggel már ki fogja mutatni ha ott a Pici :)

2011. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
36%

Hihetelenek vagytok!

Egy kérdést írt a kérdező és választ várt rá, nem dorgálást és szidást! Ennek az oldalnak nem arról kellene szólni, hogy egymást piszkáljuk, hanem, hogy segítsük!

Kedves kérdező, lehet, hogy beágyazódási vérzésed volt, pár nap és tesztelj! Majd írd meg az eredményt! :o)

2011. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!