Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek/eshettem?...

Teherbe eshetek/eshettem? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz két hete,hogy a párommal szexeltünk(egymás után 2szer) de nem védekeztünk,megszakításosan oldotuk meg a dolgot.Tegnap kellett volna megjönnie de csak 1-2 csepp volt,azóta semmi.

Nem bánánk ha teherbe esnék:-)

Mit gondoltok? Nem kérek ostoba válaszokat,kíméljetek tőle.

21/N


2011. máj. 12. 10:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
53%

teljesen igaza van az előttem szólo/knak, ha az a válaszolo akinek ennyire tombolnak a hormonjai hogy csak kritizálni tudsz akkor minek irsz ha hülyének tartasz minket??? ezzel ne fáradozz. de betudhatjuk annak is hogy csak egyszerüen hisztis vagy és a tehesség miatt hangulat változásaid vannak és ma pont rossz napod van, semmi gond de szerintem a környezetedben élőkkel se beszélgess mert gondolom akkor hozzájuk sem lesz jó szavad,

és természetesen nem azt kértük hogy neten keresztül állapísd meg hogy mi van velünk, de azért tette fel a kérdező itt a kérdést mert talán többször előfördult, hogy itt valaki irt olyat, hogy "igen igy lettem terhes", és lehet ezért nem ment a henteshez, hogy ezt a kérdést feltegye.

2011. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%
ja és hogy mi milyen anyák leszünk? biztos!!! jobbak mint te, mert ha majd valami olyat kérdez a gyerekem ami esetleg hülyeség én biztos nem ugy fogok válaszolni a gyerekemnek mint te egyes embereknek, őt is lehurrogod majd ha valami olyat kérdez?
2011. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Azért írtan ezen szavakat: "nem bánnánk ha teherbe esnék", mert a páromnak mondtam,hogy 1-2napja kellett volna megbetegednem és semmi szokásosat nem tapasztalok,pedig elötte 1héttel már szokott hasfájásom lenni stb..de most semmi,én mondtam neki,hogy valószínű csak késik mert néha szokott,ő meg azt mondta,hogy ne aggódjak ő nem bánná ha azért nem jön meg mert teherbe estem.

Dátum szerint ez a nem védekezős eset május.1-je volt és nekem pedig 10én (tegnap elött)kellett volna megbetegednem és tegnap este volt 1-2 csepp vérzésem és azóta semmi.Örülnék neki ha terhes lennék :-) várok jővő hétig és majd akkor csinálok tesztet.A bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi....!

2011. máj. 12. 12:48
 14/34 anonim ***** válasza:

kérdező. :)

nekem is 1. én 2 án volt ovum, (és voltunk is együtt) és én is igy vagyok vele, ugyhogy akkor várhatunk együtt, nekem hétfőn kellene megjönni, de azért reménykedek hogy nem fog, csak zavar hogy semmi még cici fájdalom sincs, semmi, neked van valami tünet? irj ha tudsz már valamit :) és drukk!!

2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

13:17

nekem 10én kellett volna menstruálnom de semmi,tegnap este azt hittem itt az ideje de pár csepp után semmi azóta sem.

De a fejem fájt meg fáradt vagyok de ez lehet a melótól,az időjárástól,vagy épp attól hogy betegnek kéne lennem.Várok hétfőig és ha addig nem betegszem meg veszek tesztet,de ug ysem lesz szerencsém,hogy ott an már a pocaklakó..drukkolok neked is,majd irok.

2011. máj. 12. 13:22
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"de ug ysem lesz szerencsém,hogy ott an már a pocaklakó.."


a "szerencse" lehet, hogy akkor kopogtat, amikor nem védekeztek... van ilyen is ám.

2011. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Bízom benne,most így bele gondolva nagyon jó lenne ha ott lenne az a pocaklakó :-)
2011. máj. 12. 13:31
 18/34 anonim ***** válasza:

a "nem védekezésen" azt értettem, hogy megszakítással sem.

sehogyan nem védekeztek.

2011. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
gondoltam,de így is lehetséges:-)
2011. máj. 12. 13:36
 20/34 anonim ***** válasza:

kérdező.

hát akkor tényleg izgulhatunk együtt, enyhe fejfájás nekem is volt, de mindig másnak tudom be, meg kicsit fájt a derekam, hát hétfőig ha kibirom az nagy szó, mert akkor nekem már jele kell hogy legyen ha megjön!! az tuti mert olyankor sírhatnékom van annyira fáj a derekam aztán ahogy elindul teljesen megszünik a fájdalom abban a pillanatban, szóval nem tudom de csendben elárulom hogy csináltam egy jós tesztet, és hát elég erős volt, most majd jönnek a válaszok hogy azt több napig kell, tudom tudom ,és már várom a holnap reggel hogy csináljak még egyet, persze lehet nem válik be, de akkor tanulságnak jó. de te miért nem csinálsz rendes tesztet hiszen már késik ha azt vesszük, én biztos nem bírnám ki :)

2011. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!