Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg megszűnt a barátcserje...

Tényleg megszűnt a barátcserje kapszula?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem szünt meg csak átalakult :)

Én már csak PreMens-ként kaptam, de másoktól hallottam hogy kaptak Zafír barátcserjét, amit beszüntettek (legalábbis a gyógyszertárban ezt mondták)

2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az igazi barátcserje kapszula megszűnt.Zafír Házibarát kapszula van helyette,aminek semmi barátcserje tartalma nincs sajnos!
2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ma akartam venni és azt mondták, hogy megszűnt. Én nem nyugszom ebbe bele, ezért kutakodtam, ezt találtam: [link]

Holnap fogom felhívni a budapesti viszonteladó üzleteiket, hogy van-e, ha nincs akkor megrendelem tőlük futárral.

2011. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyette a Premens-t vagy az Agnucaston-t ajánlom (azt szedtem, 6 hónap alatt összejött a baba, nagyon jól rendberakja a mensit ez a tabletta). Mindkettőben a barátcserje kivonata van, csak sokkal jobb és tisztább és több hatóanyaggal, mint a sima (kétes külsejű) zafír kapszulában. (nem is csodálom, hogy beszüntették...)

A másik két gyógyszert patikában lehet kapni vény nélkül.

2011. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy megszűnt-e, de én ezt szedtem helyette:

[link]

2011. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Naturpont válasza:

Megszűnt. Házi Barát van helyette, amiben nincsen barátcserje.

Más fajtát be lehet szerezni. Információk itt:

[link]

2012. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más a neve
2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!