Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra megyek jövő...

Inszeminációra megyek jövő héten. Ma voltam UH-on, a nyh. :5 mm-es volt. Ez aggaszt, hogy túl vékony. Mennyinek kellene ilyenkor lennie?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklus napon vagy? Nekem a 11 napon nézték /26 naposak a ciklusaim/ és csak 6 mm-es volt ami szintén vékony. Úgy tudom, hogy 10 mm felett a jó.
2009. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

Nem irtad hogy a ciklusod hányadik napján vagy , bár ha stimuztak akkor is nagyon vékony ez a nyh ettől jóval vastagabbnak kellene lennie , inszemnél mert én ugy tudom hogy ekkorában nem tud megtapadni bár ne nekem legyen igazam...

2009. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jövőhétig még sokat fog vastagodni. Egyébként a 10 mm az ideális vagy vastagabb. Addig van min 6 napod. Jó lesz az!
2009. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim,hogy 7-től már jó.

Legutóbbinál 9 volt.Sajna nem sikrült,most készülök az ötödikre. Sok sikert!

2009. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!