Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha a pg53 -ban a...

Mit jelent, ha a pg53 -ban a hólyagocskák mellett pálcikákat is látok?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt vettem, de mire peteérésre került a sor beteg lette, antibiotikumot kaptam. A cervix csak hólyagosta mutatott akkor, és utána is. Tegnap és ma azonban a hólyagos részek mellett-körül sok kis pálcikát látok, nem igazi páfránylevelet, bár nem tudom az pontosan milyen. A hőm viszonylag fent van. Most ez peteérés vagy terhesség? Vagy semmi?
2009. márc. 9. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is vettem pár hónapja pg53-at.

Leírom tapasztalatomat.

Szóval minden nap csináltam volt olyan hogy nagyon páfrányos volt, de 2 óra múlva meg semmi, pedig nem ettem és nem ittam utána.Én csalódtam benne nekem nem igazán vált be.Azért vettem mert sokaknak bevált, de nem bántam meg mert legalább megpróbáltam.Legközelebb lh tesztet veszek azt is kipróbálom.Próba 4 hónapja még semmi híre babának.Pedig már minden vágyunk, ráadásul a hab a tortán, hogy ha most nem esem teherbe akkor a jövő hónaptól leállunk, mert sajnos a munkahelyemről kijelentenek, és abból a kevésből nem tudnánk meglenni egy babával/mert most 130 000.- vagyok bejelentve/tehát ha most összejönne a bébi jobbkor nem is jöhetne.Aztán nem tudom mi lesz találnom kell egy jó fizető állást.De hogy hol????........

2009. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Én nem cervixből csináltam abban nem láttam soha semmit ezért nyállal próbáltam.Állítólag kimutathatja ha valaki terhes.Állítólag akkor is páfrányosat mutat.

Régóta próba?

2009. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom a munkahelyedet, remélem találsz majd egy legalább ilyen jól fizetőt! Az enyém is egyre bizonytalanabb, borzalmas ahogy ez a stressz ránk telepszik ... mi 3. hónapja próbálkozunk, azt hittem, hogy egyből sikerülni fog....:( Szorítok nektek!
2009. márc. 9. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nyálból nem mutatott eddig csak hólyagosat vagy semmit, a reggeli nyálból sem, napközben meg betartottam az 1 óra evés-ivás szünetet és akkor sem. azért tértem át a cervixre, mert azt gondoltam, az biztosabb. na, mindjárt megcsinálom nyálból is megint.
2009. márc. 9. 18:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikorra nem várod?
2009. márc. 9. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem és szerintem ezzel mindenki így van!Remélem nektek is hamar sikerül majd.Hát igen a sok idegeskedés tuti nem tesz jót, sőt szerintem nagyon sokaknál ezért nem jön a várva várt baba.
2009. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem kicsit bonyolult.3 hónap sikertelenség után orvoshoz mentem.Nagyon változó volt a ciklusom 1 éve hagytam abba a fogi gátlót és azóta a menszim 32-46 napra jön meg.Azt gondoltam dokihoz megyek hátha mond valamit.Azt mondta nincs peteérésem szerinte.Clostyt írt már beszedtem az első havit most járok a 17. ciklusnapomon.Most pedig várok megjön e vagy sem. De szerintem biztos én már nem bízom nagyon mert eddig mindig csalódtam. Tudom hogy ez még evés idő, de akkor is elkeseredett vagyok.Szedtem 3 hónapig terhesvitamint, nézegettem a pg 53-at, most pedig hőmérőzök az orvos tanácsára, de sajna beteg lettem és pár napra felfüggesztettem.Kíváncsi vagyok mi lesz?Hónap vége felé kellene megjönni, hát meglátjuk majd....
2009. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek!


Megcsináltam nyálból, és 3. napja látok valami páfrányosat, de mindig, nem minden mintából.


Csíkos tesztet mindkettőnknek!!!

2009. márc. 11. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!