Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam száján...

10 hónapos kisfiam száján alul, fölül apró fehér hólyagocskák vannak, mik lehetnek ezek? És mivel kezeljem eseleg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem afta.Én elvittem a lányom a gyerekorvosunkhoz és írt fel neki ecsetelőt.Pár nap alatt elmúlt.
2010. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mendy1025 ***** válasza:
Nem szájpenésze van?Nézd meg egy kis gézdarabbal le e tudod szedni.Ha nem valószínű,hogy szájpenésze van.Mikor az én kisfiamnak volt,boraxos glicerinnel kellett kenni neki,tudsz venni a patikába recept nélkül.Arra figyelj,hogy ne legyen koszos a keze,ha a szájába veszi.
2010. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet leszedni úgy nézem(nem akarom piszkálni mert alszik),hát valószínű hogy akkor valóban szájpenész,én is arra tippeltem,de nem voltam bent biztos.Akkor ezt a borax glicerint használjam.És hányszor kell kenyegetni,többször 1 nap?
2010. máj. 29. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hólyagok vannak a száján akkor az Afta,ha pöttyök akkor az szájpenész.
2010. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Húha há nem tudom fehér foltocskák,de csak egy nagyon kicsit van kiemelkedve a szája vonalából,szerinted melyik?
2010. máj. 29. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fájdalmas neki akkor penész.Az én lányom nem evett-ivott annyira fájt a szája az Afta miatt.
2010. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fájhat neki,mert pl.evéskor sírt volna mikor kanállal lehúzom a szájáról az ételt.
2010. máj. 29. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor szájpenész.Boraxos ecsetelővel kell kenegetni ahogy fentebb is már javasolták. :)
2010. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Napi többször is kenheted + főzd ki egy darabig minden evés után a cumiját az üvegről + a játszócumit is, ha van. Ha nem múlik, menj el a dokihoz. Nekünk a boraxostól csak ideig-óráig múlott, mindig kiújult. Aztán kapott egy ilyen brutál lila ecsetelőt, az kipusztította a penészt :)
2010. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, persze, már kanalazik is. Akkor a kanalat is főzd ki, mert visszakerül a szájára! Ha szopizik, akkor meg a melledre is kell fertőtlenítős lemosó! Nekünk anno ezt mondta az orvos.
2010. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!