Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még nem próbálkozunk 1...

Ha még nem próbálkozunk 1 éve, de szeretném megnézetni, nincs e valami baj, kivizsgál a doki?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja próbálkozunk,nem is ez aggaszt, csak nem szeretnék feleslegesen várni,ha esetleg baj van.

Leiden heterozigotám van, ma voltam a hemosztázison és azt mondta a doki, hogy injekcióznom kell magam ha terhes leszek, mert elvetélhetek könnyen ilyen értékekkel,most néztek még egy vérképet.A háziorvossal csináltatok egy hormon labort, úgy gondoltam, ha meglesz az eredmény és vmi nem ok, akkor a nőgyógyászhoz, ha elviszem, nem lesz gond, hogy nem tőle kértem a beutalót?És ha eltérés van akkor gondolom kapok rá valamit, ugye?

Nem tudom, hogy vagytok vele, de szeretnék mindent rendben tudni.Akik mentetek dokihoz, hogy visgáljon ki mennyi időre mentetek?És kivizsgált?


2009. márc. 9. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 8 honapja probálkozunk,nem vizsgál meg alaposan ha nem "hazudod" hogy már egy éve probálkoztok.Én nem hazudtam de nem is vizsgált rendesen,csak csinált egy hüvelyi ultrahangot.Ez orvostol függ!De a 4 honap az még télleg nem sok.Sok sikert!Szia
2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen azt kell mondani h 1 éve próbálkoztok, mert ellenkező esetben nem csinálja meg azokat a vizsgálatokat. Kegyes hazugság, de miért ne...
2009. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az elözö válaszoloval. nem kell azt hazudni hogy 1 éve probálkoztok én is meg mondtam öszintén hogy 6 honapja probálkozunk de szeretném ha el küldene minket vizsgálatra. a páromat sperma viszgálatra küldte aztán én vérvételen voltam ciklus 21. napján.meg menszeszem 3 . napján kellett volna menenm de nem jött meg multhét pénteken a menszeszem és soha nem szokot ki maradni csütörtök reggel tesztelek elsö vizeletböl.lehet babás vagyok.
2009. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!