Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy tényleg terhes...

Létezik, hogy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van másfél éves gyermekem,aki elsőre összejött.Még mindig szopik.Nem középidőben voltunk együtt,védekezés nélkül.Egy hete kellett volna megjönnie,ezért hétfőn csináltam egy tesztet kíváncsiságból délután.Halvány pozitív lett.Másnap reggel még egyet,az is halvány pozitív.Ma még egyet,és az is +.Jövő hétre van időpontom dokihoz.Semmilyen tünetem nincs,nem érzem magam terhesnek,még szoptatok,nem középidőben voltunk együtt,csak egyszer nem védekeztünk és van 3 pozitív tesztem.Lehet valami mástól pozitív?Nem szedek semmilyen gyógyszert.Szerettünk volna tesót idővel.Lehet,hogy már jön is?
2011. máj. 5. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hanyadik napon voltatok együtt?
2011. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
tutira terhes vagy :)
2011. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A 3. kifejezetten erős volt egyébként.Talán 5-6 nappal középidő előtt.Ez a kocamalac poén volt,nem haragudtam meg:)

Mindenképp írok.Kedden vagy csüt.ön jutok el a dokihoz.Meglátjuk,mi lesz.

2011. máj. 5. 20:35
 14/19 anonim ***** válasza:
simán lehet, mert a spermium 2-3 napig életben maradhat odabent, és ha mondjuk 1-2 nappal előbb volt az ovud, mind gondolod, akkor előfordulhat
2011. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,4-5 hetes terhességet állapított meg,még csak petezsák van.3 hét múlva kontroll.Remélem továbbfejlődik és minden rendben lesz:)
2011. máj. 10. 13:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon Gratulálok!!

Szerencsés vagy!!

Boldog babavárást!

2011. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen tudom,hogy szerencsés vagyok,ígyekszem ezt nem elfelejteni és nem úgy élni,hogy ez teljesen természetes.

2011. máj. 10. 14:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)))
2011. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is:)
2011. máj. 12. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!