Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy tényleg terhes...

Létezik, hogy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van másfél éves gyermekem,aki elsőre összejött.Még mindig szopik.Nem középidőben voltunk együtt,védekezés nélkül.Egy hete kellett volna megjönnie,ezért hétfőn csináltam egy tesztet kíváncsiságból délután.Halvány pozitív lett.Másnap reggel még egyet,az is halvány pozitív.Ma még egyet,és az is +.Jövő hétre van időpontom dokihoz.Semmilyen tünetem nincs,nem érzem magam terhesnek,még szoptatok,nem középidőben voltunk együtt,csak egyszer nem védekeztünk és van 3 pozitív tesztem.Lehet valami mástól pozitív?Nem szedek semmilyen gyógyszert.Szerettünk volna tesót idővel.Lehet,hogy már jön is?
2011. máj. 5. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A fiam akkor jött össze amikor már a vérzést vártam.

Létezik persze a + teszt nem téved.a tünetek se egyformák egy nőnél két terhesség alatt.


Jó egészséget!

2011. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem lehetseges nekem is nagyon halvany volt a pozitiv csikom szinte alig lehetet latni.de szerintem ahogy le irtad biztos hogy nem teved a teszt foleg nem 3.boldog baba varast 20 heteske
2011. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

3 pozitív teszttel még kételkedsz? :)

Tényleg nincs két egyforma terhesség, lehet nem érzed magad annak. Hogy nem középidőben voltatok? Mondtad, hogy szoptatsz, emiatt lehet hogy nem is akkor volt a peteérésed. Szoptatás mellet pedig simán lehetsz terhes, nekem több ismerősöm is volt, hogy 3-6 hónaposan is volt teje, szoptatott, úgy kellett elválasztani a nagyobbat, mert már az orvos javasolta.

Szóval, igen, létezik, hogy terhes vagy! :))

Gratula!

2011. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg, hogy mit mondott a doki! Kiváncsi vagyok! A te helyzeted jobb, mint az enyém- az én fiam akkor volt másfél éves, amikor a kishuga született...:-)
2011. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen,kételekedem,mert egyszerűen felfoghatatlan ez számomra:) Folyton azon gondolkodom,hogy mitől lehet pozitív a teszt és lehet valami betegségem van,amitől +at mutat.De hogy terhes lennék,ez valahogy felfoghatatlan:)
2011. máj. 5. 14:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom!
2011. máj. 5. 14:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha pozitívak a tesztek az bizony azt jelenti,hogy útban van a kistesó!
2011. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt sosem téved, a negatív lehet tévesen pozitív, de a pozitív nem lehet negatív! :) Ez az egyik, ráadásul régebben volt erre egy kifejezés, apukám állatorvos, tőle hallottam és (meg ne haragudj!!!), de a koca malacokra szokta mondani, hogy tejlázban lett bebúgatva. :D Tehát még szoptat, de már jönnek a következő malackák... Szóval az állatvilágban ez természetes, könnyebben teherbe esnek a nők is, amikor még szoptatnak, ez nagyon is gyakori! :)
2011. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

gratula. majd írj mi volt a dokinál!!

2 kisfiú anyuja

2011. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pedig csak akkor reménykedj, ha erős pozitívat tesztelsz. Nagyon drukkolok hogy nálad ez babát jelentsen, de nekem 3 halvány pozitív tesztem volt és a dokim nem látott babát!! :(((
2011. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!