Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek terhességi tüneteim,...

Lehetnek terhességi tüneteim, ha nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja nem szedek fogamzásgátlót, amikor együtt vagyunk a párommal még védekezünk. Már jó pár napja olyan tüneteim vannak, mintha terhes lennék (de szinte biztos, hogy nem vagyok). Ma kell, hogy megjöjjön, de semmi olyat nem érzek, amit máskor éreztem mensi előtt.

Lehet ez attól, hogy a szervezetm érzékeli, hogy már nem szedek gyógyszert?


2009. márc. 9. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól védekeztetek és te is biztos vagy benne nem hiszem,hogy az vagy.A szervezetednek át kell állni arra,hogy most Ő fogja irányítani a dolgokat benned.Én a terh előtt már nem szedtem gyógyszert,de pl a szülés óta(14 hó) mindíg más vmi:máshogy fáj,más a mennyisége stb... Kell sztem egy kis idő,hogy beálljon nálad a dolog.
2009. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 4 hónapja minden hóban azt érzem babás vagyok(volt már egy 21 hetes vetélésem, így tudom mit kell érezni ha teherbe esek)és sajnos mégsem vagyok az. Játszanak a hormonjaink!
2009. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de nálam azért gáz, mert még fogamzásgátlót is szedek ráadásul. Missed ab után, következő terhesség előtt három havi bogyót írt fel a doki. Most szedem a harmadik, utolsó levelet, de első menzi és második menzi előtt is volt hasszurka, cicisajgás, néha még émelygés is. Már saját magam számára vagyok nagyon idegesítő. Ráadásul folyamatosan attól tartok, hogy ha - esetleg, mégis, netalántán, egészen véletlenül - terhes lennék, mit nem szabad csináljak. Hétvégén például szaunázni és fürdőzni akarok menni, de lehet, hogy veszek előtte egy tesztet, hogy nyugodtan aludjak, és ne azon rinyáljak, hogy jaj, mi lesz. Bocsi, ha hosszúra nyújtottam, de engem az utóbbi két hónapban folyamatosan stresszelnek ezek a hasonló tünetek, és NAGYON IDEGESÍT


Sok szerencsét majd a babához, még két hónap, és próbálkozhatunk mi is!

2009. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!