Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszinte válaszokat várok!...

Őszinte válaszokat várok! Milyen a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


Megy lefele a hőm! Akkor ez már nem baba? Annyit érzek, hogy néha tompán nyilalgat, hol az egyik, hol a másik petefészkem.

Ne írjatok olyat, hogy még nem ment a CL alá, bármi lehet! Leginkább tapasztalatokat szeretnék kapni, volt-e már valaki hasonló helyzetben, s nem lett baba, vagy esetleg az ellenkezője, s baba lett!

Köszönöm szépen Lányok!


2009. márc. 9. 10:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem is annyira a babára görcsölök, hanem, hogy minden rendbejöjjön végre odabent! Persze jó lenne, ha baba is jönne, sőt, én lennék a világ legboldogabb embere ... csak repedjen már meg odabent, aminek meg kell!

2009. márc. 9. 12:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nem a te hónapod volt.Bár ne legyen igazam!Nekem is így ment a múlt hónapban lefelé,csak lépcsőzetesen.

2009. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!