Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszinte válaszokat várok!...

Őszinte válaszokat várok! Milyen a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


Megy lefele a hőm! Akkor ez már nem baba? Annyit érzek, hogy néha tompán nyilalgat, hol az egyik, hol a másik petefészkem.

Ne írjatok olyat, hogy még nem ment a CL alá, bármi lehet! Leginkább tapasztalatokat szeretnék kapni, volt-e már valaki hasonló helyzetben, s nem lett baba, vagy esetleg az ellenkezője, s baba lett!

Köszönöm szépen Lányok!


2009. márc. 9. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ebből még lehet baba simán. Pedig azt tudom írni, hogy még nem ment a CL alá és az nagyon jó. csak így tovább. Én terhes lettem 36.8 volt a hőm.nem feltétel a 37 feletti.


9 hós kisfiú anyukája és 6 hetes terhes :)

2009. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor azért még van remény? S nem baj, ha nem érzek semmit? Tudom, nem törvényszerű bármit is érezni ... S szerinted mikorra ne várjam? 13-14-re, ugye?
2009. márc. 9. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked hol van CL vonalad? Csak én nem látom? Egyébként az őszinte véleményem az hogy nem vagy babás, habár a "babatervezők otthona" oldalon nagyon sok fúrcsa terhes görbe látható, úgyhogy ez alapján bármi lehet.
2009. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 36,9 -nél van a CL.

Teljesen el vagyok szomorodva, én is így gondoltam amúgy, mert csak azt látom, hogy megy lefele, s egyre lejjebb! :(

2009. márc. 9. 11:04
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak még annyit, hogy az mennyire befolyásolja a teherbeesést, hogy a ciklus elején ha nem is jött ki rajtam, de valami biztos bújkált bennem, mindenki beteg volt a környezetemben! Lehet ezért volt ilyen magas az elején a hőm!

Bocsánat, csak próbálom magam megnyugtatni, meg bátorítani!

2009. márc. 9. 11:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Lányok! Írjatok még véleményt légyszíves! Köszönöm!
2009. márc. 9. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, az közre játszhat. Ezt csak saját magadhoz tudod viszonyítani. Az előző ciklusaidban is mérted? Milyen volt?
2009. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor még csak félidőtől kezdtem mérni, s 36,5 -ről indultam, s 37-ig jutottam a ciklus végére! De akkor nem vagyok benne biztos, hogy megrepedt a tüszőm ... Uh-n csak az érettet láttuk ... szerintem, most viszont megtörtént, s ezért vagyok ilyen nyugtalan, mert ez lesz akkor az első olyan hó fog.gátló után, hogy megrepedt!

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2009. márc. 9. 12:04
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a 37 már inkább a "beteg időszak volt, s a tényleges 36,8 volt, ameddig felemelkedett!

Még egy kérdés: Volt repedés szerinted is, ugye?

Bocs, hogy ennyire nyüzsi vagyok!

2009. márc. 9. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne görcsölj ennyire!!:)Tudom nehéz, én is már 10 hónapja mindig ezt csinálom.Ha ez megnyugtat, a menszim UTOLSÓ napján megy le a hőm 37,1 ről!!Tehát én még a hőből sem tudok következtetni...

Ha ott van a babó érezni fogod!Szorítok!

2009. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!