Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyan úgy görcsölök mensi...

Ha ugyan úgy görcsölök mensi előtt mint általába akkor megint nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Még 3 nap a mensiig de olyan tompán fáj az alhasam nálam ez mindig igy van:(
2009. márc. 9. 07:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom olvastad már ezen az oldalon hogy ha terhesség fennáll akkor is lehetnek mensi szerű tünetek. ez is azok közé tartozik tehát nem nem lehet egyértelmű következtetést levonni ebből.
2009. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgyan olyan tüneteim voltak mintha meg akarna jönni a mensim és én is elkönyveltem magamban, hogy nem jött össze a baba, de szerencsére nem így lett, most a 10. hétben járok, szóval szerintem még ne add fel!!!!
2009. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már 1 éve próbálkozunk velem is és a párommal is minden rendbe és most már kezd unalmassá válni minden hónapba ugyan az a mese.Mit tegyek hogy ne adjam fel?
2009. márc. 9. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is így, 12 hónap után megint a nemvárt napja előtt 1 nappal mensis érzés, másnap mégjobban, apró barna pöttyök is voltak, - minden jel arra utalt, hogy megjön, megjött. Aztán ennyivel el is volt intézve, nem jött meg, és a 6. napon (késéstől) teszteltem pozitívat.

Nekem az jött be, hogy elkezdtem tornázni. Itthon, dvd-re. Szigorúan minden nap. Ha összejön a baba, kell az állóképesség és az alak visszanyeréséhez is fontos, mellesleg van rajtam felesleg, szóval, gondoltam, ez csak jól jöhet. Már az első tornázós hónapban pozitív lett a teszt, pedig lehet, hogy a torna miatt, de azt sem éreztem, hogy mikor van peteérés!

2009. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!