Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vagyok letört? Csak az...

Miért vagyok letört? Csak az idő lenne?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie de nem jött, Kedden,és Péntek du. negatív teszt.Az Orvos Csüt-ön azt mondta vérbő a méhem, ez bármi lehet,ha nem jön meg jővő7 csüt-ön teszteljek.Úgy érzem mintha feszülne a mellem,de nem vagyok benne biztos, félek csak beképzelem.És néha fájdogál a csípőm tájéka,meg a hasam alja.Ma egész nap szomorkás vagyok, és ha olyat látok a tv-ben vagy a neten sírásra áll a szám.Lehet meg fog jönni és a hormonok játszanak velem.Vagy csak az időjárás miatt van?
2009. márc. 8. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
EGY ÉVE NEM JÖN NÁLUNK A BABA!Én is sokszor így vagyok!Ne add fel!Annyira szeretnél te is és felsz,hogymár sose jön a baba ,ezért érzed ezt!
2009. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!