Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem magam mintha félig...

Ugy érzem magam mintha félig agyon ütöttek volna pszihikailag is és fizikailag is. Szomorú vagyok és letört akkor vagyok boldog csak amikor megyek aludni. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A mellem nagyon fáj ,nem birok enni semmit nem kivánok. A fött ételt útálom!!A folyásom meg változott most krémes szagtalan és fehér,kisebb szurkálásokat érzek.6 nap a mensisig de már 3 napja igy érzem magam.A méhemet nem tudom kitapintani mintha el tünt volna.Rendszeresen vizsgálom magam és a menszi elött mindig könnyen elérhetö.Eddig napi egy doboz cigit szivtam most pedig attol is hányok ha valaki rá gyujt a közelembe.Soha életemben nem éreztem magam ilyen szomoruan mintha nem volna senkim az egész világon.Mindenkinek köszönöm hogy volt türelme ezeket a nyakatekert mondataimat el olvasni.
2008. jan. 16. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell várnod, hogy megjön e vagy nem. Tudom ez nagyon nehéz, de nincs mit tenni. Ha nem jön meg, és nincs is ráutaló jel tesztelj! Van rá esélyed, hogy terhe vagy. Sok sikert!
2008. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján simán elképzelhető, de pl. ha nagyon akarod a babát, akkor lehet, hogy ezt a tested produkálja. Nekem rengetegszer volt terhes tünetem meg mensi késésem is és mégsem voltam terhes. Aztán egyszer csak mégis. :)és most 17 hetesek vagyunk. Sok sikert és sok türelmet.
2008. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj amikor meg kéne jönnie.Nekem első napon már pozitiv lett a teszt!
2008. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Ha nem vagy állapotos, multivitamint szedj, azt hiyzem B vitaminok kellenek ilyenkor, gyógyszerész megmondja.
2008. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a terhességem alatt elég sokat voltam álmos,főleg az elején ( a férjem azt mondta,hogy még a rugót is kialszom az ágyból).Szerintem hallgass a testedre,pihenj sokat és reggeli első pipiből csinálj egy tesztet,és többet fogsz tudni! Sok sikert!
2008. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!