Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 napja mensimnek kellene...

Már 2 napja mensimnek kellene lennie, de helyette csak barna maszatolás van 5 napja. Teszt negatív. Görcsölök, fáj a derekam már egy hete, mint amikor megjön. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ja,ovu tesztem páfrányos már a peteérésem óta.
2008. febr. 14. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz!!! szinte mindenkinek van ilyen mindjárt megjön érzése hetekig. De nem értem miért nem mutatja ki a teszt... elvileg ki kellene már legalább most! A páfrányozás miatt gondolom hogy lehetsz! De érdemes lenne megkérdezni a dokit... Vagy még nem akarod??

De az is lehet, hogy nem volt peteérés.. van akinek nem válik be az ovu teszt.. (egyik uncsoimnak folyton páfrányt mutatott, nekem viszont bevállt, és csak akkor mutatott mikor tényleg kellett!)

Remélem babás vagy! ;)

2008. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk babát,már van egy kisfiúnk.Az ovu teszt nekem mutatta a nem term.napokat is.utánna a páfrányokat s azóta is páfrányos.cicim érzékeny volt,most nem az.hangulatváltozásaim vannak,néha hányingerem.
2008. febr. 14. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva tesztelj újra! Drukkolok!
2008. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!