Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem menstruálok másfél éve?

Miért nem menstruálok másfél éve?

Figyelt kérdés
Másfél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, hogy ürüljön a szervezetem, és jöhessen a baba. De ahogy abba hagytam a gyógyszert, a mensim is elmaradt. 8 hónapot vártam, aztán voltam nőgyógyásznál, elküldött mindenféle vizsgálatra, (vizelet, vér, hormonvizsgálat, ultrahang.... ) de mindent rendben talált. Kaptam Proverát, aztán 3 havi Closytot, akkor meg jött, de pém nem volt, legalábbis a PG53 szerint. A 3 havi adagom lejárt, és megint nem mensizek, szedek házibarátcserjét, és elevitet felváltva. Szerintetek mit tudok még tenni a cél érdekében?
2011. máj. 2. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy másik nőgyógyászt. Olyan nincs, hogy nincs bajod, de mensid sem.
2011. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Másik doki! Olyan nincs,hogy minden rendben ,de nem menstruálsz!

2011. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem idő előtti klimaxod van.Amég szedted a tablettát lehet hogy csak azért jött meg mert az szinten tartotta az ösztogén szintedet.Csak hormon kezeléssel lesz menzeszed,és ha babát akarsz is csak ugy lehetséges hogy hormonkezelést fogsz kapni,de akkor már másmilyet. Ez az én véleményem.Keress fel egy másik orvost,az tud biztosat mondani.
2011. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy keress fel egy másik orvost is. Úgy nem lehet rendben minden, ha nem menstruálsz, ez nem normális dolog. Főleg, ha babát is szeretnél, mielőbb intézkedj!
2011. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mennyi ideig szedtél fogamzásgátlót?

Egyébként ez tényleg nem okés. Én sem hinném, hogy semmi bajod az ég világon és mégsincs menszi.

2011. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Mindig is problémám volt a mensivel. 17 évesen azért kaptam elöszőr a fogamzásgátlót, mert össze-vissza jött meg. Volt, hogy 3 hónapig semmi, aztán 3 hétig folyamatosan, és nagyon legyengűlt a szervezetem. Szóval 17 éves korom óta szedtem, persze nem egyfolytában, voltak szünetek, de a szünetekben sem jött meg normálisan..
2011. máj. 2. 11:53
 7/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Endokrinológushoz fordulj, ő ért a hormonokhoz.

Lehet, hogy csak simán cisztád van. :-)

A barátcserjét hagyd, ha neked nem hatott, csak bekavarja a vizsgálati eredményeket.

Mik voltak a hormoneredményeid, amikre azt mondta a doki, hogy jók?

2011. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Előkeresem az eredményeket később és megírom. Ma vettem ovulációs tesztet, és megcsináltam, rögtön 2 csík jelent meg, ugyanolyan erősségű mindkettő. Lehet ez szerintetek? Mert kicsit kételkedem, hogy ekkora mákom legyen, hogy a legelső ovu teszt pozitív legyen. A PG53 nem mutat semmit, bár az eddig sem mutatott soha :)
2011. máj. 4. 14:21
 9/11 A kérdező kommentje:

Most csináltam meg a PG53-mal is a tesztet, és az is pozitív.. :):):) Tehát tényleg peteérésem van.. :):) Elsem hiszem, hónapok óta nézem a PG53-mal, minig negatív volt, erre ma veszek ovu tesztet, az pozitiv lesz és most a PG53 is az!!! :):):)

Szorítsatok...

2011. máj. 4. 15:47
 10/11 Manka68 ***** válasza:
Megy a drukk!!!!
2011. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!