Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Konkrétumokat szeretnék tudni...

Konkrétumokat szeretnék tudni az összeférhetetlenségi vizsgálatról, valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés

Több vetélésem volt, a dokim Clostival töm, én inkább ennek járnék utána. Ha kell, orvost váltok.

Hogyan zajlik a vizsgálat, kitől kell kérnem, mennyibe kerül?

Segítsetek, légy szíves!


2009. márc. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ird be a gogléba , ott keresd. ha több vetélésed volt az nem azt jelenti hogy összeférhetetlenek vagytok. nekem is 2 vetélésem volt most meg van egy 4 hós babám. ne idegeskedj és kiméld magad.
2009. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Clostis dokit felejtsd el szerintem. Az immunológiai eredetű meddőség ismert fogalom,de olyankor a méhnyak termel olyan anyagot mai elöli a hímivarsejteket. Ilyen esetben maga a terhesség sem jön létre, tehát egyáltalán nem biztos, hogy esetedben erről van szó. Az egyik megoldás, hogy keress egy endokrinológust, aki megtudja nézni, hogy hormonálisan rendben vagy-e. Ők a hormonok igazi értői, a nőgyógyászok nagy része nem igazán ért ehhez, illetve megragad a Closti szintjén. A másik megoldás, hogy egyenesen egy meddőségi központba menj, ahol megcsinálnak minden ilyenkor szokásos vizsgálatot. Ennek része az a bizonyos összeférhetetlenség is, de csak azután szokták csinálni miután minden más lehetséges okot kizártak.
2009. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igenis létre jöhet terhesség és alatta veszik észre h összeférhetetlenek.Így az anya szervezete ellenanyagot termel a magzat ellen.Végződhet vetéléssel is ,de van rá kezelés is.

Amit a fentebb válaszoló írt ,az csak a méhnyak spermium ellen termelt ellenanyagokra érvényes.Akkor nem jön létre terhesség.De mivel ebben az esetben létrejött így kizárt az a variáció.

Sajnos arra ami téged érdekel Kedves Kérdező én sem tudok választ adni.De utánanézek,s ha találok valamit megírom.

Orvosodtól kérjed ezt s ha ne segít válts.

2009. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2009. márc. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!