Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet a menzi 10...

Mitől késhet a menzi 10 napot? A hormonjaim rendben vannak (mert ugye azok nem változnak egyik hónapról a másikra? ), ja és cisztám sincs!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől késhet? A legegyszerűbb válasz hogy terhes vagy! Erre nem is gondoltál? Vagy csak én nem értem a kérdést?
2009. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen!Erre akartam kijukadni!Mert mástól nem lehet ezekkel a feltételekkel ugye??
2009. márc. 7. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha csinálnál egy tesztet akkor kiderülne, nem?
2009. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem csinálj egy tesztet!

10 napos késésnél a terhességi teszt már a nap bármely szakában ki kell mutatnia ha pozitiv!

sok sikert

2009. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vasárnap volt egy halvány poz(10-es).Csütörtökön meg egy neg(25-ös)Ezt nem értem.??
2009. márc. 7. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet, gyanús, hogy pozitív lesz. A + teszt nem nagyon szokott tévedni, de téves negatív sokszor előfordul.
2009. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!