Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio alatt lehet...

Menstruacio alatt lehet terhessegi tesztet csinalni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, csak nem sok értelme van...
2011. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a mai vilagba mar semminek nem tudok hinni meg annak sem hogy megjott a mensim.. ezert inkabb tesztelek.. nem szeretnem a kozvetkezo honapjaimat vegig izgulni hogy mi van velem vagy mi nincs:-<...
2011. ápr. 28. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de minek? Úgy értem ha olyan a vérzésed mint máskor akkor felesleges, ha pedig kevesebb a megszokottnál vagy alig van és nem darabos akkor van esély még babára! Vagy nem tudom mire gondolsz? Fejtsd ki bővebben!
2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mindenhol azt olvasom hogy hiaba jott meg nekik mar keson vettek eszre hogy terhesek es nem volt mit tenni...
2011. ápr. 28. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos abban, hogy normális a vérzésed és/vagy vannak fura tüneteid, akkor szerintem mindenképp tesztelj!

Én is ezt tenném! Volt is már ilyen, hogy teszteltem közben, de nem volt baba sajnos.

2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akiknek megjött azoknak általában nem szokott darabos lenni a vérzésük ha a tiéd olyan akkor biztos nem vagy terhes...
2011. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Miért ne tudnál tesztelni? Pisilni akkor is tudsz, ha menstruálsz! Vagy nem?
2011. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen epp ma volt egy nagy darabka.. de mar a 4edik napon vagyok.. ezelott is voltak darabkak csak azok nagyon picik voltak..:)...ugy orulok a valaszoknak:* koszonom szepen>:D<
2011. ápr. 28. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért olvasod mindenhol ezt, mert ettől rettegsz. :) Amúgy elég ritka, hogy valaki menstruál terhesség alatt. Egyébként meg ha mégis, az másabb mint a normál menzi. Ismerősömnek így volt és azt mondta, hogy utólag visszagondolva kevesebb volt a vérzés és rövidebb ideig tartott. Ha védekezel rendesen és a menzid is megjön, nem kell félni.
2011. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A menstruáció és a terhesség melletti vérzés teljesen más. Ahogy mondták ha nagyon kevés, szinte nincs is, más színű stb akkor lehetsz terhes. Elnézést a kifejezésért, de ha ömlik belőled a vér akkor nem igazán maradhat ott meg bármi is.
2011. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!