Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a menstruácio kimaradását...

Erica17 kérdése:

Csak a menstruácio kimaradásától mutatja a terhességi teszt ki hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem 2nappal menstruáció előtt kimutatta hogy terhes vagyok.
2011. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ,mikor fogant a baba.Ha középidőben,vagy később,akkor érdemes megvárni,hogy valóban kimarad-e,ha korábban,akkor kimutathatja.
2011. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valakinek már az ovuláció után 10-11 nappal kimutatja a teszt.
2011. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nemvárt előtt pár nappal kimutatta a teszt a babát minden alkalommal! De tény ha később volt peteérésed akkor lehet,hogy később lesz pozitív a teszt!
2011. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó, hogy mikor lesz a teszt pozitív. Van akinek korábban, van akinek később. Van akinek egyáltalán nem mutatja ki a teszt, csak az UH. Ilyen is létezik. Meg persze függ attól is, hogy a baba mikor fogant.
2011. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!