Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? A dokim szerint...

Ez mi lehet? A dokim szerint szerdán volt peteérésem a bal oldali p. Fészkemben, a jobboldaliban pedig van egy beékelődött cisztám amit két hét múlva akarnak laparoszkópiával eltávolítani.

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a férjemmel 3.-án és most a bal oldalon napok óta érzek valamit, szurkákat kisebb fájdalmat. (ugyanakkor a jobb oldalon is érzem a fájdalmat néha a ciszta miatt)A kérdésem a következő: Összejöhet-e a baba annak ellenére, hogy a jobb oldalon ciszta van? A peteérés egyébként lezajlott a baloldalon a doki látta ma uh-n. A mensimnek jövő hét végén (nem) kellene megjönnie. Ha teherbe esnék akkor is műteni kellene, vagy akkor nem? Volt már valaki hasonlóképpen?
2009. márc. 6. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem nincsen cisztám és nem is volt de azt tudom hogy simán babás lehetsz a ciszta nem kizáró ok a keresőben vissza tudod keresni sokan lettek babásak cisztával, csak nehezíti a teherbeesést , és szerintem de ez szigorúan az én véleményem hogy ha babás lettél akkor nem műtenek meg.

Sok sikert.

2009. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt cisztám de kifakadt!És ráadásul nekem is a jobboldali petefészkemen!Tehát nem műtöttek!Lehetséges hogy neked is kifakad majd.Én úgy hallottam hogy ettől még teherbe lehet esni csak nehezebben.Szerintem ha kiderülne hogy terhes vagy akkor nem műtenének meg.
2009. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 2x is volt cisztám, mindig magától elmúlt, fel sem merült, h műteni kell. Nem értem, téged miért akarnak egyből a kés alá fektetni..
2009. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért ez nem igazán így van, hogy egyből kés alá akarnak fektetni.... Alapos vizsgálatok után döntött így a doki, mivel babát szeretnénk. Azt mondta kb. 5% az esély rá, hogy a következő mensim alkalmával esetleg felszívódik(olyan az állaga), és ahogy érzem egy ideje már ott lehet, csak nem tudtam hogy ez ennek a tünete. Jó annak akinek magától hipp-hopp felszívódik, sajnos nekem nem.
2009. márc. 7. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért én is idegeskedtem ám rendesen, mert a doki felvetette az endometriózis lehetőségét a ciszta kapcsán, de szerencsére mivel felszívódott, ezt kizárták :) Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2009. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még két hét a műtétig, azért reménykedek hátha mégis valami csoda folytán addig felszívódik. Nagyon nem szeretném ezt a műtétet.
2009. márc. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!