Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden vizsgálatunk jó...

Ha minden vizsgálatunk jó lett páromnak és nekem is, miért nem jön a baba már 6 hónapja? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egyedül a TSH értékem nem volt megfelelő de már erre is szedek gyógyszert, bár a nőgyógyászom és az endokrinológus szerint ettől simán teherbe eshetnék(4,3)
2011. ápr. 27. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden tökéletes, ehhez képest már 28 hónapja nem jön a baba. Nekem volt petevezeték átjárhatóságim is, az is rendben volt. Egyébként nem volt kellemes, de azért borzasztónak nem lehet mondani. Már túl vagyunk 2 sikertelen inszeminációm is. Most amit csinálunk, hogy várunk. Már 36 éves vagyok, így időből van a legkevesebb, de mást nem igen lehet tenni. Kitartást Nektek!
2011. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Nektek sem lehet könnyű!

Lombikkal még nem próbálkoztatok? Olyan rémisztő számomra, hogy ennyi időbe telik egy baba fogantatása, másoknak miért jön össze egyetlen akcióból????

Kitartást neked is és sok sikert, remélem minél hamarabb jó hírekkel tudunk szolgálni!

2011. ápr. 29. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!