Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden vizsgálatunk jó...

Ha minden vizsgálatunk jó lett páromnak és nekem is, miért nem jön a baba már 6 hónapja? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egyedül a TSH értékem nem volt megfelelő de már erre is szedek gyógyszert, bár a nőgyógyászom és az endokrinológus szerint ettől simán teherbe eshetnék(4,3)
2011. ápr. 27. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia petevezeték átjárhatoságin voltál?
2011. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt még nem engedte az orvos, mert azt mondta nincs 1 éve, hogy próbálkozunk.

Az elzáródásnak lehet valami tünete?

2011. ápr. 27. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs neki mi is 7 honapig probálkoztunk.És a dokim megcsinálta és abban a hoban terhes lettem.
2011. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia! Nálunk is ez volt, 8-9 hónapja próbálkotunk, de simán azt mondtam a dokinak, h 1 éve... így teljes kivizsgáláson estünk át, de minden ok volt mindkettőnknél. ez volt 2009 decemberében. inszemet nem akartam, így "majd jön, ha akar" alapon abbahagytuk a ráfókuszálást. 2010 szeptemberében estem teherbe, egy átbulizott szülinap után :) szóval, fel a fejjel, valóban úgy van, h akkor jön, mikor nem számítasz rá.

31 hetes kismami

2011. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egeszseges paroknal sem rogton sikerul a baba,azert mondjak az egy evet mert az esetek 80%ban ha minden okes 1even belul sikerul.

Gondolj bele meg csak 6probalkozason vagytok tul,siman osszejohet az egy ev alatt.

2011. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én endodokim azt mondta, a TSH-nak 2 alatt kell lennie a babásodáshoz, de az 1 körüli érték az ideális. De nem ér semmit az összes tökéletes érték, ha el vannak záródva a petevezetékeid. Ha hajéandó vagy fizetni egy átjárhatósági vizsgálatért, akkor nem kell megvárni az 1 évet, hanem magánúton megcsináltatod.

Bár ha még fiatal vagy, akkor várj még, hátha sikerül anélkül is. :-)

2011. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem kivárom az egy évet, októberben telik le. Még csak 24 éves vagyok és félek is a HSG-től:(
2011. ápr. 27. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia 1-válaszoló vagyok.Nem kell tőle félni reggel 8 kor bementem a korházba,8.30 perckor kezte a dokim az egész nem tartott 3-4 percnél tovább.Fél 10-kor már jöttem haza az autommal.A dokim szerint összevolt tapadva a petevezetékem,és ügye ezen az átjárhatosági segített.

Aznap pihengettem,pici enyhe görcsök voltak,de másnap már semmi bajom nem volt.

2011. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sumergo ***** válasza:
Babásodásért bármit! É 2x voltam HSG-n, azt hittem ott fogok kimúlni. Van akinek nagyon rossz, esetleg hányásig, ájulásig is fajulhat. Nekem csak nagyon-nagyon fájt! Ezért ha rászánod magad, ne egyedül menj, legyen kísérőd.
2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát eléggé szélsőségesek a vélemények, de természetesen a babáért mindent meg fogok tenni.
2011. ápr. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!