Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesztem nagyon nagyon...

A tesztem nagyon nagyon halványan mutatta a terhescsíkot. Most fáj a derekam és nyilal alul a méhem körül, jobb oldalt. Elvileg holnap jönne meg de volt egy kis barnázásom. Akkor ezekszerint nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

de igen terhes vagy!

gratulalok:)

2009. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csíkra is azt mondják, hogy csík! :-) Van akinek enyhe barnázás, mensi-szerű vérzése is van, de mindenképpen más jellegű, ált. kevesebb, mint a normál mensi alatti! Ha nem jön meg rendesen, akkor nagy valószínűséggel terhes vagy, de pár nap múlva ismételd meg a tesztet! :-) Szép babavárást!
2009. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is terhes vagy en is igy voltam most 7 hetes vagyok.

Gratula a babahoz es vigyazz magatokra!

2009. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))de akkor miért barnázok és nyilalok?
2009. márc. 6. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: a méhed a kezdetek kezdetétől folyamatosan változni, nőni kezd, valószínűleg ezt érzed, alakul a hely a babónak:-) nekem még 1 hét van a nem vártig, de reménykedek! pont ugyanilyen enyhe, nyilaló érzést éreztem ma én is a méhem körül, bal oldalon, amit a 11. próbálkozás alatt még egyszer sem...
2009. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat most azért megnyugodtam.
2009. márc. 6. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
elso valasziro vagyok: en mikor a lanyommal teherbe estem en hetekig mindennap reggel foleg vereztem, nagyon megvoltam ijjedve de mondta a doki hogy ha nem jon sok es nem gorcsolok nagyon semmi baj nincsen ne aggodj te se minden okes nalad boldog babavarast:)) a legszebb dolog tortent meg veled !!
2009. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most akkor lenne egy talán hülye kérdésem.a doki szerint lehet hogy ha ösze jön a baba ikrek lesznek mert két nagy tüszőm volt.(28 és 32mm)Lehet hogy azért is nyilalok?
2009. márc. 6. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok!

A barnázással kapcsolatban viszont feltétlenül kérdezd meg az orvosodat, hátha szükség van a terhesség elején hormonpótlásra!

2009. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És egy jó tanács! Mielőbb kérd az ultrahangvizsgálatot, ha tényleg terhes vagy, márpedig az vagy. Nehogy méhenkívüli legyen, én úgy jártam, sajnos. Tehát ha erősödne a fájdalom azonnal menj. De kívánom hogy minden rendben legyen és gratulálok.
2009. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!