Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálat 3. vagy 5....

Spermavizsgálat 3. vagy 5. napon jobb, mert a 4. napon nem megy?

Figyelt kérdés
Pénteken kell menni a férjemnek vizsgálatra, ma dolgozik. Tegnap voltunk együtt - az péntekig 5 nap. Holnap lehetünk még szerintetek? (Szerintem igen, és megmondjuk majd a dokinak!)
2011. nov. 14. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 nap van a papíron. Viszont Czeizel doki szerint elég a 3 nap is!!! Legyintett az 5 napra! :)

Mi szerdán megyünk és szombaton voltunk együtt utoljára.

2011. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy holnap még együtt leszünk és a 3. napra fog esni a vizsgálat. Elvégre amúgy sem 4 + 5 naponként vagyunk együtt, hanem legrosszabb esetben is másnaponként. Ha a 3. napos jó lesz, akkor nincs mitől tartani.
2011. nov. 14. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam neked!

Meg van az eredményünk, nagyon jó lett, tehát elég ezek szerint a 3 napos szünet is!! :)

Ha van kedved, írd meg,hogy nektek milyen lett!

üdv

S

2011. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mi kedden együtt voltunk este és pénteken este magánrendelésre megy a férjem. Az nagyjából 3*24 óra. Remélem, nem lesz gond. (Neki nagy az önbizalma:)), hogy minden O.K. lesz!

Aztán hétfő nődoki, és ha a laborom és a férjem jók, akkor nekem laparoszkópos átjárhatósági. Majd írok a férjem eredményéről.

2011. nov. 17. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:

szintén első vagyok.

Nekem is be van ígérve egy hsg.

Kicsit tartok tőle...

2011. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült???? :)
2011. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj, képzeld, annyira rossz lett, hogy a nődoki azt mondta, hogy ezzel az eredménnyel azonnal a lombikhoz kezdene, annak is ahhoz a fajtájához, amikor befecskendezik a spermát a petesejtbe. Az én eredményeim jók, azt mondta, hogy teljesen felesleges nálam bármiféle beavatkozás, mert természetes módon - szerinte - kizárt a terhesség. Nem csüggedünk, E-vitamin, C-vitamin és tökmagolaj-kúrán van a férjem. Itt már többektől olvastam, hogy ez a kombináció csodákra képes!!!!
2011. dec. 1. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Hűha! :((

De tényleg jók ezek a vitaminok amit most szed a párod!!

Még azt olvastam,hogy a folsav is nagyon jó a férfiaknak!!!

Jótékony hatással van a spermára,meg a termelődésére!

És akkor most meddig kell szednie???

Lesz újbóli vizsgálat?

2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tehát: nekem azt mondta a nődoki, hogy "gyönyörűek az eredményeim". És hozzá tartozik, hogy nekünk már van két gyönyörű gyermekünk is. Erre mondta ő azt,hogy aki már szült és jók az ereményei (tökéletes a hormonom és UH minden hóban kimutatja a peteérést, rendszeres ciklus + szültem már), ott valsz. a férfival van a baj. A férjem ereménye viszont 0,7 millió/ml a 20 millió minimum helyett. (Ezt te is látod, milyen rossz:( Erre mondta a doki, hogy kizárt a terhesség. Én nagyon bízom a vitaminokban. A lombik kizárt, nem megyek bele semmiféle hormonális kezelésbe. Én mondtam, hogy esetleg még egy átjárhatóságit bevállalok, de a doki szerint ilyen sp-ereménnyel teljesen fölösleges kínozni engem.


És veled mi van?

2011. dec. 2. 13:56
 10/10 A kérdező kommentje:
A férjem 3 hónap múlva van visszarendelve a magándokihoz, de az önértékelése a 0-án van, azt mondta,hogy mindent beszed, de oda mégegyszer nem megy. Én tudom, hogy úgyis el fog menni, de nagyon-nagyon sajnálom. Ez szörnyű lehet egy férfinak. Ja, és az első két gyermekünk igazi szerelemgyerek, minden "kínlódás" nélkül. De ők már 8 és 10 évesek, tehát eltelt egy kis idő.
2011. dec. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!