Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folikulometria vizsgalatra...

Folikulometria vizsgalatra kell mennem. Hogyan zajlik? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a tuszonezes lessz.nem fajdalmas,egy Ultrahangal megnezik hogy nez ki a petefeszked.huvelyen keresztul,nem faj.
2011. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoval ez is UH-val torténik ? Ezidáig ha kuldtek ultrahangra kuldtek és mivel most már egy éve hogy sikertelenul próbálkozunk elkuldtek ezuttal folikulometriára. Már elore izgulok milyen vizsgálat lesz és nem tudtam mivel csinálják és mivel jár. De így akkor feleslegesen izgulok ha csak olyan mint az ultrahang. Koszi! Megnyugodtam.
2011. ápr. 27. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sima hüvelyi UH, pár perces vizsgálat és közben Te is látod egy monitoron, hogy van e érőben lévő tüsződ, amiben a petesejt van és ha igen, mekkorák. SOk sikert :)
2011. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nekem hasi uh volt.
2011. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!