Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál anyagilag mire...

Lombiknál anyagilag mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni anyagilag mire számítsak lombiknál egy távoli ismerősöm azt a kezelést kapta amit inszeminációkor és azt mondta a lombik olcsóbb volt mert nagyobb a gyógyszerek támogatottsága igaz ez hihetek neki?
2009. márc. 6. 11:29
 1/1 anonim válasza:
Nincs összehasonlítási alapom az inszemhez képest, én a lombikot csináltam végig 2006-ban. Összetett kérdés ez, és úgy látom, sokakat elijesztenek azok, akik csak találomra beírnak egy összeget. Az előírt injekciókon sok múlik, nagyon nagy különbség lehet az áruk között. És persze, az is kérdéses, hogy mi a problémátok, csak az orvos döntheti el melyik kezelést javasolja. Azután ott vannak a hozzáadódó költségek, mint utazás, munkából kieső idő, ebből a szempontból előnyösebb helyzetűek pl. a pestiek, vagy akik olyan városban élnek, ahol ilyen intézetek vannak. 2006-ban minden plusz kiadással számolva 250e ft volt NEKÜNK a lombik a bp-i Kaáli Intézetben, most újra próbálkozunk. A Doktor úr azt mondta, úgy gondolja, most kb. 40-50e ft lesz a gyógyszerek költsége. Az előző összeg hónapok alatt tevődött össze sok kisebb és nagyobb részből,útiköltségből...NEM egyszerre fizeti ki az ember. De mikor az orvosod felírja, Ő is meg tudja mondani, kb. mennyit fizetsz majd ezért. Nekem elsőre sikerült... Van már egy kislányom, aki mindennél többet ér... és szeretnénk, ha születne testvére!
2009. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!