Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jó teszt? 3 egymás után...

Nem jó teszt? 3 egymás után lehet rossz?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem mert már 3-mat csináltam de mindegyik elmosódik pedig már csináltam ilyet de még ilyennel nem találkoztam.A két széle piros a közepe pedig fehér marad.Nemtudom mi ez?Délután lehet tesztet csinálni?
2009. márc. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta késik?

Mert nekem 6 napos késéssel kimutatta a teszt a pozitivot,tescoban vettem pregimax plus teszt,már 6 hós a pici lány,a tesztet eltettem és rajta van a 2 csik:) még mindig.

2009. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt,h én is du-n teszteltem késés utáni 6. napon.
2009. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát reggeli első vizeletből célszerűbb lenne a tesztelés!

elvileg az hogy délután csináltad az nem befolyásolhatja hogy elmosódik-e vagy sem!

kazettás, csepegtetős a teszt? vagy pisibemártós?

nem lehet hogy túl sok nedvesség éri a papírt, tesztcsikot? vagy lehet hogy kevés és a közepe azért fehér....

(de szerintem inkább sok a nedvesség, akkor mosódhat el!)

Próbáld meg kevesebbel, mert annak nagyon kicsi a valószínűsége hogy három tesztből három rossz legyen!

És ha megszárad a teszt akkor sem lehet értékelni? vagy akkor mit mutat? nem lehet belőle kivenni két vagy egy csikocskát?

2009. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez 3 egyforma teszt volt? Szerintem vegyél egy negyediket is és holnap reggel első vizeletből csináld meg. Nekem pisibe mártós kimutatta egyből. Ez szeptember végén volt, eltettem elmékbe és még most is látszik rajta a 2 csík. ONE STEP terhességi teszt, zöld a doboza. Úgy emléxem 900 Ft körül volt. Próbáld ki ilyennel!

Drukkolok!

2009. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit először csináltam ott látszott egy csík a második pedig nagyon hakványan elmosódva.Most csináltam egy Gabriel tesztet mert nem bírtam várni reggelig de az negatív volt sajna.Ha megszáradt sem mutat mást.Nemtudom mi lehet.
2009. márc. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!