Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Kezdő" vagyok ovu tesztben...

"Kezdő" vagyok ovu tesztben és "önmegfigyelésben". Ez akkor most mit jelenthet? Nem értem.

Figyelt kérdés

Általában 28-33 naposak a ciklusaim. A ciklus.hu a pé-t március 3-ra tette. Csináltam ovu tesztet feb 27-28 és márc 1-2-3, az elején közepes erősségű csíkok voltak, majd márc 3-án amikor elvileg pé lenne, teljesen halvány!! :(

Ez most mit jelenthet? (tegnap este volt kis fehér folyásom)

Párommal feb 26-27-28 és márc 3-4 voltunk együtt...

Most először figyelem így magam - 2 éve próbálkozunk, eddig úgy voltunk vele, hogy jön a baba amikor szeretne. De most már nagyon szeretnénk..


2009. márc. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Látogass el a babatervezők otthona weboldalra, minden kérdésedre választ találsz. Ovu tesztek fotóival, peteérés számolgatással, hőmérőzéssel együtt minden egy helyen!!!


A leírtak alapján nem termelődött elég LH hormon a szervezetedben ahhoz, hogy megrepedjen a tüsző. Az LH teszt akkor pozitív, ha a tesztvonal erősebb, mint a kontrollcsík.


Ha ilyen jellegű gondod van, az a hőgörbéden is látszik, ún. anovulatórikus ciklusaid vannak.

2009. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyettertek az elso valaszadoval. Szerintem sem termelodott eleg LH hormone a szervezetedbe ahoz, hogy megrepedjen a tuszo. Minden nap ugyanakkor csinaltad az LH tesztet? Elotte nem szabad 4 oran keresztul wc-zni es ugyanabba az idobe kell megcsinalni minden nap, maskent elterhet az eredmeny (legalabbis a clear blue-nal ezt irja). Persze azert ne keseredj el, nem tudunk itt mi sem biztosat mondani de en is arra tudok tippelni mint az elso.
2009. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Remélem hogy ha arról van szó hogy nem termelődött elég LH, az csak erre a hónapra vonatkozik, és nem ezért nem jött össze eddig :(

Mindenesetre figyelem magam tovább..

Azt nem tudtam hogy előtte nem lehet WC-re menni. Kb ugyanakkor csináltam a teszteket, bár előfordult hogy 1 óra csúszással. Miután márc 03-án halvány lett a teszt, csináltam egyet tegnap is, az megint erősebb lett..(igaz, ezt a szokásosnál 1 órával később teszteltem)

2009. márc. 5. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
A babatervezők otthona webcímet nagyon köszönöm!! :) Tényleg sokminden van itt, elolvasok mindent..
2009. márc. 5. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

én is próbálkoztam lh teszttel, de én akármikor csináltam csak halvány csíkom volt, pedig előtte két órával nem ittam, mindig este 6 kor csinálam stb.

én mellette hőmérőztem, így a görbém alapján meg tudtam állapítani, hogy kb. mikor kell tesztelnem. negyedig "nekifutásra" összejött a baba. pedig nekem 23 naposak voltak a ciklusam, az lh teszt szerit már 7. nap tesztelnem kellett volna, de a hőmérőzés alapján tudta, hogy nekem a rövid ciklusom ellenére is 14. nap körül van a peteérésem...

2009. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!