Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki terhes egy par...

Lehet valaki terhes egy par huzastol?

Figyelt kérdés
Ugy 7 hete,mielott sexeltunk a baratommal,tehat mielott feltettuk volna a gumit,egy parszor behatolt,de ezt altalaban igy csinaljuk,mikor kezdunk bemelegedni,de csak vagy10-15 huzasrol van szo...es ez utan 2 es fel hetet kesett a menstruaciom,csinaltunk tesztet,es negativ lett,majd megjott.eloszor barnasan,majd rendesen,jol erosen,es vagy 10 napig tartott.Lehetseges, hogy megis terhes vagyok? az ilyen behatolasoktol a sex elejen,mielott feltesszuk a gumit,lehetek terhes?
2007. jún. 18. 16:03
 1/8 anonim válasza:
100%
jó lenne ha erre valaki válaszolna, mert engem is érdekel. Csak a húzás volt, utána nálam nem volt semmi, mert megzavartak minket és nem tudtuk be fejezni.
2007. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, nagyon kicsi az esélye. Persze lehetséges, ha a menstruációs ciklus közepe táján történt. De szerintem minimális a lehetőség rá. Ilyen helyzetben én is voltam, ezért mertem válaszolni.
2007. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
lehetsz terhes! mert a penisen megjeleno gyonyor cseppek is tartalmazhatnak annyi ondot hogy teherbe ess. vigyazzatok
2007. jún. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A barnás szín nem teljesen normális, mindenképp menj el orvoshoz, és mondd el neki! Nekem is volt, hogy barnás színű és teljesen más szagú volt, persze nekem panaszom is volt mellette!

Egyébként lehetsz terhes ettől is, nem véletlenül nem ajánlják "fogamzásgátló módszernek" a megszakított közösülést!

2007. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetseges a teherbe eses.Eleg egyetlen "csepp" is.Azt,hogy terhes vagy e ellenorizd le egy tesztel vagy keresd fel az orvosodat.
2007. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a bizonyos"csak húzásból"simán lehet gyerek!Nekem igy született a második babám!
2007. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a húzás jelzőt hagyd már el, mert elég közönséges!
2007. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem terhes lehettél, valúszínűleg elvetéltél. Különben, használjatok gumit mert az előváladéktól is lehetsz terhes.
2009. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!