Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is hamar eldicsekedett a...

Más is hamar eldicsekedett a hírrel? Ki az aki nem titkolta?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdés,hogy anyósommal mi legyen, mert attól félek,hogy mindenkinek szétkürtöli,hogy babát várok. Még csak most megyek uh-ra és a 12. hétig nem szeretném, ha a szűk családon kívül más is tudná.

Jöttek is válaszok, és az utolsón megakadt a szemem. Az írta,hogy a 12. hét után is lehet baj, akkor is ugyanúgy kérdezgetik majd az emberek és hogy ha babát várok, annak örülni kell és úgy hozzáállni, hogy már hamarabb is megtudhatják, mert úgy sem lesz baj!

Először nem értettem. Ill. igazat adtam neki részben, de azt mondtam, hogy 12. hét előtt azért mégis nagyobb az esély a bajra. Viszont azóta gondolkodom és nagyon szimpatikus a nézete! Lehet,hogy tényleg nem kellene titkolni? Lehet,hogy ha megpróbálnék úgy hozzáállni,hogy igenis elmondhatom, mert nem lesz baj, akkor nem is lesz?

Ki hogy van ezzel? Csak érdekel?


2011. ápr. 19. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem vagyok terhes, de biztos nem tudnám titokban tartani egyrészt mert olyan régóta várunk rá, másrészt mert lombikozni fogunk, és ezt muszáj volt megosztanom a főnökömmel, hogy elengedjen a kötelező vizsgálatokra. Szóval ha nekünk összejön, rögtön fogja tudni mindenki. De tényleg nem ezen múlik!
2011. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi szétkürtöltük, 9 hetesen pedig műszeres befejezésem lett mert elhalt a baba. Most vasárnap is még gratuláltak a jó hírhez.... Szóval nekem ez nagyon rossz volt, hogy akik tudták (anyós, anyukám vagy mástól) azoknak aztán mind sorra el kellett mondani, hogy hát mégsem. A következőt másképpen kezelem. Persze lehet baj később is, de a nagyon kritikus időszak az első 12 hét. Most már én is látom, tapasztaltuk. A sebek is gyorsabban gyógyulának, ha nem lenne kétnaponta valaki, aki az állapotom iránt érdeklődik, vagy, hogy mekkorák vagyunk már.

Terhesen, és főleg az elején azonban nagyon nehéz visszafogni magad /én legalábbis úgy éreztem/ legszívesebben mindenkinek szétkürtöltem volna, alig vártam, hogy mondjam el annak is, a másiknak is, ez nehéz. Igazából neked kell eldöntened, hogy mi a jobb.

Gratulálok és boldog babavárást.

2011. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: amúgy négy év várakozás után lombikkal sikerült.
2011. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!