Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteérésem a hőmérsék...

Volt már peteérésem a hőmérséklet görbém alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van ovuláció?


2011. ápr. 17. 18:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Láttam már olyan terhes görbét, amelyik leesett, mikor a menzesz esedékes volt, de aztán nem jött meg, s a hő is visszaugrott a magasba :)

Amíg nem jön meg, addig van remény!

Nekem a melleim fájnak nagyon, de nem a mellbimbó és környéke, hanem oldalt. De most olyan nagyok, hogy melltartót sem hordok, mivel anélkül is olyan szépek :) Bár a mellnövekedés nálam minden menzesz előtt jellemző tünet. Meg a hasam is fáj már napok óta.

Egyszer nekünk is sikerülni fog!! Miért pont nekünk ne sikerülne, mikor több milliárd nőnek sikerül!

2011. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs remény ebben a hónapban sem. Megjött :/
2011. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom! Nekem is meg fog jönni holnapra, feszül a hasam. :-( Nem tudom mit csinálhatnánk, hogy sikerüljön.
2011. ápr. 26. 15:52
 24/26 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam, hogy mit csinálunk rosszul, hogy nem jön a baba illetve miért sikerül valakinek azonnal? Nem beszélve a terhes tinikről, akik egyszer lefekszenek valakivel egy sulibuli után, aztán már terhesek is. :(
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság veled?


Én már bejelentkeztem nőgyógyászhoz.Május közepére kaptam időpontot. Most már elfogyott a türelmem, megvizsgáltatom magam, hátha azért nem jön a baba, mert valami nem stimmel velem vagy a férjemmel.

2011. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szia! Ma jött meg a nem várt. Sajnos. A türelmem már nekem is elfogyott. Én is fogok időpontot kérni a dokitól. 33 éves vagyok nem akarok tovább várni, vizsgáljanak ki aztán majd lesz valami.
2011. ápr. 29. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!