Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteérésem a hőmérsék...

Volt már peteérésem a hőmérséklet görbém alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van ovuláció?


2011. ápr. 17. 18:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

szerintem a 13-14. ciklusnapon. Én is ezen agyalok, mint te. Az én görbém:

[link]

szerinted?

2011. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem neked a 13 napon volt, ha tényleg az utolsó alacsony hőmérsékletű napot kell nézni. Aznap nem voltunk a párommal együtt, de hátha az előtte való napi kiskatonák célba értek :-)Most elég szépen látszik a görbémen a hőmérséklet emelkedés, mert az előző hónapokban nem volt ilyen. Lehet, hogy bekavart a cickafarkfű tea és a palástfű. Ebben a hónapban nem ittam, és nem is fogok ezután. Jó volna ha sikerülne, de annyi minden megakadályozhatja, közbejöhet. Elkeserítő. Régóta próbálkoztok?
2011. ápr. 17. 18:59
 3/26 anonim ***** válasza:

Mi fél éve. Én is ittam teákat, de soha többé! Nekem elmúlt a szuper tojcsis folyásom az előző hónapban (na akkor hagytam abba a teát) és helyette fehér, testápolószerű volt. A melleim meg nem duzzadnak a ciklus 2. felében, pedig szép görögdinnye-méretűek szoktak lenni :(

1,5 hónapig ittam a teákat. A folyásom rendbe jött, a mellnagyobbodás még hiányzik! Bár teázás előtt az egész ciklusban volt folyásom, most meg a ciklus 2. felében semmi.

Ti mióta próbálkoztok?

2011. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bocsi 12 napot akartam írni.
2011. ápr. 17. 19:09
 5/26 A kérdező kommentje:
Tavaly októberben sajnos volt egy méhen kívüli terhességem. A szerencse az, hogy időben mentem dokihoz, így megmaradt a petevezetőm. Azóta sajnos nem sikerül. A teákat január óta iszok, de úgy gondolom, hogy nekem nem tett jót. Biztos van akinek használ, de nem nekem. Nekem is elmaradt a tojásfehérje szerű nyák, de ebben a hónapban volt. Szoktam csinálni ovu. tesztet is, de már nagyon görcsösnek éreztem az egészet, így abbahagytam. Próbálom a gondolataimat elterelni, elkezdtem tornázni is. :-) Egyedül hőmérőzést csinálom, mert legalább látom hogy volt-e peteérésem.
2011. ápr. 17. 19:15
 6/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom a vetélésed! Én még azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán pé-m!

Akkor tuti a teától volt a tojcsis nyák eltűnése!!!! Neked is nekem is, akkor biztos! Más változást nem vettél észre? Nekem hőm tök alacsony pé után (ha egyáltalán volt, mert ebben sem vagyok biztos, hiszen eddig 36,7-9 szokott lenni menzeszig, most meg 36,5-6). Ja, és a ciklusom bombabiztos 28 napos volt, előző hónapban meg 24!! Ha az ovu napját nézem ebben a ciklusban (12.nap), akkor ez a hó sem lesz 28 napos, csak max. 26 napos.

Nekem nem lett rövidebb a ciklusod?

2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem nem változott a ciklus hossz. 2-szer rövid 25-26 napos a ciklusom és utána jön egy hosszabb 28-30 napos. Úgy gondolom, hogy a hosszabb ciklus alkalmával másik oldali petefészekben van peteérés. Néztem a görbédet, és csodálkoztam is, hogy nem ment fel a hőd csak 36.5-re. Lehet, hogy nem volt még peteérésed? Bár én már azt is olvastam, hogy az utolsó alacsony hőmérsékletű nap után -peteérés után-van akinek 2-3 nap múlva emelkedik meg csak a hője. Így voltam én is a múlt hónapban. Más változást nem vettem észre. Májusban vissza fogunk menni a dokihoz, hogy egy-két vizsgálatot végeztessünk el (hormonvizsgálat stb.)Megnyugodnék, ha minden rendben lenne.

2011. ápr. 18. 13:18
 8/26 anonim ***** válasza:

ha nem volt még pé-m, akkor már nem is lesz :( ,mert a tojcsis folyás megvolt, napok óta semmilyen folyásom sincs.

én is alacsonynak tartom a hőmet.

2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
és azóta hogy áll a görbéd? behúzta már a rendszer az ovu napját?
2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ovulációs tesztet nem csináltál? Nem biztos, hogy nem volt peteérésed, csak lehet később volt. :-) Megnézném a görbéd.

2011. ápr. 19. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!