Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteérésem a hőmérsék...

Volt már peteérésem a hőmérséklet görbém alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van ovuláció?


2011. ápr. 17. 18:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

[link]


A tiéd szépen fent van!

Nekem végre elkezdett fájni a mellem, és kezd dagadni :)

ennek azért örülök, mert ez mindig volt, csak a teázás óta nem. de akkor legalább már ez visszatért :)

a hasam is fáj. remélem nem fog ilyen hamar megjönni.

2011. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szia! Általában így fent szokott lenni, de a menstruáció utolsó napján szépen le is esik. A tea fogyasztása előtt magasabb volt a hőd peteérés után? Véleményem szerint jó helyre húzta be a peteérés napját, csak azt gondoltam, hogy még feljebb megy a hőd. Nézd meg a múlt hónapi görbém. [link] Az ovuláció után 5 nappal emelkedett meg a hőm. Elég sokat próbálkoztunk abban a hónapban és így se sikerült :-(
2011. ápr. 19. 14:11
 13/26 A kérdező kommentje:
Ja és ma elkezdett feszülni a hasam, eddig nem éreztem ilyet.
2011. ápr. 19. 14:12
 14/26 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy magasabb volt-e, mert előtte kezdtem el hőmérőzni, s abban a hónapban még nem mértem rendszeresen.

teás hónapban nagyon magas volt, de azt láttad is, mert feltettem.

teás: [link]

teázást abbahagytam, és vírus,lázas beteg görbém:

[link]


akkor szorítok Neked!

2011. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy azt írta valaki, hogy a luteális fázisban 3 tized fokot esik a hő, akkor tutira nem babás görbe. És neked sokat esett az előző hónapban az egyik napon.
2011. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szia! Na milyen a görbéd? Nekem még fent van a hőm, de szerintem napokon belül megjön, mert fáj a bal petefészkem.


[link]

2011. ápr. 25. 17:28
 17/26 A kérdező kommentje:
A ciklus.hu még nem húzta be se az alaphőt, se az ov. napját. Mikor fogja behúzni?
2011. ápr. 25. 17:28
 18/26 anonim ***** válasza:

Jól néz ki a görbéd!

Az enyém stagnál. De már fájdogál a hasam, mint menzesz előtt :( szóval nem sok reményt látok babára.


[link]

Nem tudom, miért nem húzza be neked az ovut és az alaphőt.

2011. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Tök jó, a tiéd 36,8-9 között az enyém meg 36,5-6 között mozog :)

Hasonlóan ugrál a görbénk!

2011. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szia! Ma leesett a hőm 36,5-re. Holnapra meg is fog jönni. Miért nem sikerül? Már nem is naponta vagyunk együtt, hanem kétnaponta. Elkeseredtem :-( Neked még van remény:-)
2011. ápr. 26. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!