Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg nem letezik FALS pozitiv?

Tenyleg nem letezik FALS pozitiv?

Figyelt kérdés
akkor is pozitivnak lehet venni ha a masodik csik rozsaszin de csak orakkal kesobb jelenik meg?
2011. ápr. 15. 20:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem kedden a medi lab-bal azonnal kijött a csík igaz halványan és nem erősödött. másnap egy sugaras teszttel negatív, tegnap voltam dokinál és nem látott terhességet. egy világ omlott össze bennem... remélem te nem így jársz drukkolok
2011. ápr. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A teszt márkája ugyan olyan? Ha igen, tesztelj egy másik fajtával! Drukkolok!
2011. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én kedden csináltam egy tesztet! Nem reggeli kb. déli pisiből! Egy perc múlva ránéztem negatív lett, ott hagytam. Este ránéztem, nagyon halvány ott volt a 2. csík! De mivel nem tudtam,hogy mennyi idő alatt jött ki, nem éltem magam bele. Másnap reggel Gabriel-t csináltam. Első blikkre az is nega, de volt egy nagyon-nagyon halvány vonal! De mivel fehér volt szellemcsíknak hittem! Másnap délután nagyon halvány pozit teszteltem 3 teszttel is! Azóta még szép lassan erősödnek!

Szóval én is hiszem, hogy ha már időntúl, de pozi, akkor valami van a szervezetedben! Bár sokan meg úgy járnak,hogy mégsem!

A helyedben tesztelnék 10-essel reggeli pisiből!

2011. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A gabriel tuti nem a baba miatt lett "pozi". Nekem akor is olyan volt amikor nem volt baba, és bele is éltem magam sajna..... az egy másik dolog hogy utána a teszt kimutatta neked, de hid el ha nem lett volna baba ugyan úgy nézett volna ki a gabriel mint most!!! Ne írj ilyet inkább a kérdezőnek! Inkább lepődjön meg, mint csalódjon hatalmasat!!!!!!
2011. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
meg mindig nem jott meg,remelem nem is fog,a folyasom olyan suru feher kremes! majd holnap tesztelek,mert ma fogok venni uj tesztet,es holnap reggel megcsinalom,DRUKKOLJATOK NEKEM LECI!! PUSZI MINDENKINEK
2011. ápr. 16. 09:55
 16/24 anonim ***** válasza:
szia Megmutatod a teszteket?Szerintem baba van a dologban:)
2011. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
nem tudom megmutatni,mert nincs itt a gepem,de az elobb csinaltam meg egy tesztet es azon 2 percre ra ki is jott a masodik csik,de nagyon halvany,de ott van
2011. ápr. 16. 16:10
 18/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))


18 hetes km

2011. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
azota re 15 percre ra neztem ujra a tesztre es eltunt rolla a csik amit lattam,szoval mar en sem tudom hogy mi van! amugy meg mindig nem jott meg!
2011. ápr. 17. 21:25
 20/24 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogy nem olvastam végig a válaszokat. Sajnos létezik fals pozitív. A hcg hormont mutatja ki ugyanis a teszt, ami egyes daganatos megbetegedéseknél szintén termelődik. Ezt a saját bőrömön sikerült megtapasztalnom. Ezenkívül csak akkor értékelhető a teszt, ha megadott időn belül jelenik meg a második csík. Ha később jelenik meg, akkor nem 100%, hogy valóban terhes vagy.
2011. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!