Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak ha a párom nem...

Mit csináljak ha a párom nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
ffi vagyok
2009. márc. 2. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
és hány éves ( ek) ??
2009. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt is fontos lenne tudni mire hivatkozik. Túl fiatalnak tartja magát vagy a karrier fontosabb vagy más. Vagy esetleg azt mondta hogy soha, mert akkor menjen a levesbe.
2009. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Bárcsak az én párom lenne ilyen!

Egy szavába kerülne és már jöhetne is a második.

Ő meg nem akar már többet, mert Neki az előző házasságából van már 6! Végül is megértem én, de nekem még csak 1 van!


Mindenképp kell egy őszinte beszélgetés a pároddal, milyen okokra hivatkozva nem akar babát? Egyáltalán nem akar vagy csak most nem akar? Esetlen félelmei vannak ezzel kapcsolatban? Félti az alakját? Karriert akar előbb?

Anyagi okok miatt?

Ezeket mind tisztázni kellene.

Ha anyagi okkok miatt akkor állj elő egy kész tervvel hol tudnátok megfogni a pénzt h jusson is maradjoon is, bitosítsd arról ha Ő szül akkor Te el tudod majd tartani Őket.. stb.

Egy nőnek a biztonság nagyon fontos! Főleg ami fészekrakást illeti.

2009. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz, őszintén meg kellene azt tőle kérdezni.

én mindig is nagy családra, sok gyerekre vártam, de a páromnak évekig kellett ezt a témát feszegetnie, mert fiatalnak éreztem magam, aztán egyszer csak megkívántam én is az anyaságot, és most már a második babát várom.

velem nagyon türemes, nagyon szeretetteli volt a párom, így nem volt ebből probléma, lehet, hogy önző voltam, amikor 2-3 évig "várattam", de hiba lett volna, ha erőszakoskodik, és nem hiszem, hogy annyira örülnék a gyerekkel eltöltött időnek, mint most.

szóval derítsd ki az okát es közös elhatározással próbálj meg segíteni rajta, drukkolok, én nem ismerek olyan nőt, aki meggyőzhetetlen lenne, biztosan neked is sikerülni fog sok szeretettel és türelemmel!

2009. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!