Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laporoszkópiás átjárhatósági...

Laporoszkópiás átjárhatósági műtét alatt lehet rajtam ruha?

Figyelt kérdés
Hálóing, fehérnemű ilyesmi
2011. ápr. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen mütétem.Nem lehet rajtad semmi,de szerintem ott a műtőasztalon nem ez fog érdekelni.Amugy meg ne félj ám,altatnak és csak egy pici sebed lesz.De legalább kiderül ha van valami baj,de reméljük nem lesz!:)Nem sikerül a baba?Miota probálkoztok?Nálunk is nehezen jött össze azért kellett!

2011. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Ha bármi kérdésed van a mütéttel kapcsolatban akkor nyugodtan kérdezzél,szivesen segitek:)
2011. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi megint én,sajna nem tudok válaszolni mégse mert nem leszek gépközelbe,bocs.
2011. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs rajtad semmi. Előtte le kell vetkőznöd és letakarnak felül egy lepedővel, úgyhogy nem leszel tök pucér, csak az alsó részed teszik szabaddá. Igaza van az elsőnek, mire oda kerülsz, már rohadtul nem fog érdekelni, mert addigra már kapsz egy kábítót.
2011. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen műtétem lesz. neked mikor lesz, és hol? Mit lehet még tudni erről a műtétről. Engem is érdekelne. Mikor tudod meg az eredményt??
2011. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!