Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO, miért nem jön a baby?

PCO, miért nem jön a baby?

Figyelt kérdés

PCO-s beteg vagyok, már lassan 4 éve kezelnek ezzel. Merckformint szedek nap 3x850mg-ot. A kezelés kezdete óta kb . 25kg fogytam, ami persze nagyon jól jött. Volt laparom. Azóta rendszeres kb. 30-32 napos ciklusaim vannak. Az endokrinológus szerint a leleteim alapján peteérésem is van. A baba viszont nem jön. A Férjemnél is minden OK, Ő már a legelején tisztázódott sperma vizsgálattal. Akkor miért nem jön a babuci? Tudtok segíteni?

A nőgyógyászom Choragon injekciót írt fel. Azt mondta, hogy nézzem ovu teszttel a peteérést, és ha van, onnattól számítva 24 órán belül adassam be. Nekem ez egy kicsit furcsa. Ez csak így megy? Nem kéne Neki is megnéznie UH-val? Ha valakinek van ilyen jellegű panasz, gondja, nagyon szívessen venném a tapasztalat cserét. A válaszokat előre is köszönöm.


2009. márc. 2. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát jó volna, ha a nődokid a peteérés alatt UH-val nyomon követne!!Így azt is meg lehet állapítani, hogy mekkora az a tüsző és mikor következik be az ovu.Az én dokim ezt magától ajánlota fel,mert már lassan 1 éve nem jön a baba.

Én most váltottam nőgyógyászt, mert úgy érzem nem foglalkozott velem úgy, ahogy kellett volna.(Pedig mindig a magánrendelésére jártam.)Ha úgy érzed, nem minden oké a kezeléssel kapcsolatban,azt javaslom válts orvost.Én őt tudom javasolni:Dr Cseh Erika, honlap:www.cseherika.hu Nagyon jó, én csak ajánlani tudom!Remélem egy kicsit tudtam segíteni!Sok sikert!

2009. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!